Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ 200mm thickness pu sandwich panel ] eşleşme 148 Ürünler.
75mm Su geçirmez Kaya Yünü İzole Panosu İnşaat Ofisi İzolasyonu için Özel Renk
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Yenilikçi Teknoloji Yangın geçirmez PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Su geçirmez Alüminyum Sandviç Levha Alüminyum Çekirdek Paneller 50mm-200mm
| Yoğunluk: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| yanmaz sınıf: | A |
| Ürün adı: | Alüminyum Sandviç Panel 50mm-200mm Suya Dayanıklı Dış Cephe Kaplama Malzemesi |
Soğuk Depo Duvar Çatısı İçin Glasswool PU Köşe Sandviç Cam Panel
| Tasarım: | Modern |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü PU |
| Kurulum tipi: | Duvara monte |
Çelik Cam Yünü Akustik PUF Panel Ev çatısı Termal Direnç Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Termal Direnç Renkli Çelik Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
| Kurulum: | kolay |
Özel Rock Wool Akustik Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isıtma
| Ürün Adı: | Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isı yalıtımı |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Uzunluk: | Özel |
Enerji Tasarruflu 90-150 kg/m3 yoğunlukta kaya yünü kompozit levha
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
Yerel kurulum Kaya yünlü çatı panelleri Polyurethane Yangın geçirmez ısı yalıtımı
| Ürün Adı: | Yerel kurulum Polyurethane Yangına Karşı Koruyucu Isıtma Kaya Yün Sandviç Paneli |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Depo için yalıtımlı Taşyünü Camyünü Poliüretan Sandviç Puf Paneller
| Ürün adı: | Depo İçin Hafif Taşyünü Camyünü Poliüretan Ses Yalıtım Paneli |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Taşyünü Sandviç Acp Panel Alüminyum Sandviç Pano 4 Taraflı
| Ürün adı: | Yanmaz A Sınıfı Taşyünü Dış Cephe Alüminyum Sandviç Panel 4 Taraflı Derzli Taş Yünü |
|---|---|
| Kalınlık: | 50-200mm |
| Renk: | çeşitli renkler |

