Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ aluminum composite panel siding ] eşleşme 29 Ürünler.
Su geçirmez Rockwool Sandwich Panel 1000mm Genişlik
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
| Tasarım Stili: | Modern |
Alüminyum köpük RAL Renk Özel Cam yün Dış Duvar Sandviç Paneli 64kg/M3 yoğunluk
| Ürün Adı: | 64kg / M3 Yoğunlukta Alüminyum Köpük RAL Renkli Özel Camyünü Dış Cephe Sandviç Panel |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
Polyurethane Ses emici akustik panel su geçirmez mineral yün Özel uzunluk
| Ürün adı: | Poliüretan Suya Dayanıklı Mineral Yün Özel Uzunlukta Ses Emici Panel |
|---|---|
| işlev: | Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı |
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü |
Temiz Oda El Sandviç Paneli Mühendislik Taşınabilir Gmp Temiz Oda Modüler Tozsuz Temiz Oda
| Ürün Adı: | Temiz Oda El Sandviç Paneli Mühendislik Taşınabilir Gmp Temiz Oda Modüler Tozsuz Temiz Oda |
|---|---|
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
| Anahtar Kelime: | Temiz Oda Kılavuzu Sandviç Panel |
Ses Yalıtımlı 25mm Soğuk Oda Panelleri Pur Pir Sandviç Panel
| Ürün adı: | Modern İnşaat İzolasyonu için Yanmaz Ses Geçirmez Camyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| avantaj: | Su geçirmez Nem geçirmez Yanmaz Vb. |
| Yoğunluk: | 64kg/m3 |
Depo, kaya yünlü sandviç paneli.
| Ürün Adı: | Depo Fabhouse Çatı Ve Duvar İçin Poliüretanlı Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Tasarım Stili: | Modern |
Su geçirmez Ateş geçirmez Cam Yün Çatı Sandviç Paneli İzole Yapı için
| Ürün Adı: | Yalıtımlı Bina CE Sertifikalı Yanmaz Cam Yünü Çatı Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | cam yünü |
| Sertifika: | CE |
Yangına Dayanım Hafif Camyünü Sandviç Panel Kalınlığı 50mm
| Product Name: | Fire Resistance Light Weight Glasswool Acoustic Thermal Insulation Thickness 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Density: | 64kg/m3 |
| Project Solution Capability: | Graphic Design 3D Model Design Total Solution For Project |
50 mm kalınlığında cam lif sandviç paneli ses geçirmez
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| yoğunluk: | 64kg/m3 |
Fiberglass yalıtım cam yün ses yalıtımı cam yün duvar paneli termal yalıtım gürültü emici
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| bakan: | FSK/Vinil/Alüminyum Folyo/WMP/WMSK/Siyah Doku/Kraft/Yok |
| OEM: | Kabul et. |

