Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ fire resistant glass wool material ] eşleşme 219 Ürünler.
Özel Yapılandırılmış Çelik Yapı Depo Yapılandırılmış Çelik Yapı Bina
| Ürün Adı: | Prefabrik çelik yapı deposu prefabrik çelik yapı binası |
|---|---|
| Garanti: | 50 yıl |
| Ana çerçeve: | Katı H şeklinde çelik kiriş |
Ağır Yapı Sandviç Paneli Yapılandırılmış Depo Binası
| Ürün Adı: | Prefabrik Endüstriyel Hangarlar Çin'den Çelik Yapı Ağır Çelik Yapı Sandviç Panel Prefabrik Depo |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Malzeme: | çelik |
Özelleştirilmiş Modern Prefabrik Metal Depo Hızlı Montaj
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Prefabrik Çelik Yapı Depo Modern Prefabrik Depo Satılık |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Yapı Bina Depo |
| Ana çerçeve: | Katı H şeklinde çelik kiriş |
Katı H şeklindeki çelik kirişli ana çerçeve ve ikincil C Z Purlin çerçeve ile prefab metal depo
| Ürün Adı: | Prefabrik Çelik Çelik Yapı Metal İnşaat Bina Depo |
|---|---|
| Türü: | Çelik yapısı |
| Anahtar Kelime: | Çelik Yapı Bina Depo |
Çatı Duvarı Poliüretan Sandviç Puf Panelleri Soğuk Hava Deposu 150mm
| Ürün adı: | Isı Yalıtımı PU 38kg / M3 Yoğunluk 150mm Poliüretan Çatı Duvar Sandviç Panel |
|---|---|
| Renk: | RAL |
| Yoğunluk: | 40-42kg/m3 |
Q345B Çelik Yangın geçirmez kaplamalar 2 saat Sismik Uyum GB50011 BIM LOD300 Sıcak daldırma galvanize ≥80μM Endüstriyel tasarım tarzı Depo Çelik yapısı Bina 15-60m
| Ürün Adı: | Aralıkları 15-60m Q345B Çelik Yangına Karşı Kaplamalar (2 saat) Sismik Uyum (GB50011) BIM LOD300 Sıc |
|---|---|
| sütun yüksekliği: | 6m-12m ayarlanabilir |
| Çatı/Duvar Paneli: | Rockwool/PU/Camwool sandviç paneli |
50mm-200mm Poliüretan Köpük Sandviç Paneller Kaplama Soğuk Oda Yalıtımlı Dış Mekan
| Ürün adı: | 50-200mm RAL Renkli Poliüretan Sandviç Panel Duvar Kaplaması Soğuk Oda Yalıtımlı Dış Mekan |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | Evet |
| Yüzey: | Özelleştirilmiş |
Çelik Yapı Atölyesi Bina Çelik Çerçeve Atölyesi Çelik Depo
| Ürün Adı: | Çelik Yapı Atölyesi Bina Çelik Çerçeve Atölyesi Çelik Depo |
|---|---|
| Purlin: | C.Z şeklindeki çelik |
| Bakım: | Düşük |
Yüksek Güçlü Prefabrik Çelik Yapı Depo Özel Boyutlar Hızlı Kurulum ISO Sertifikalı Dayanıklı ve Ekolojik Dostu Endüstriyel Bina Çözümü
| sütun yüksekliği: | 6m-12m ayarlanabilir |
|---|---|
| Çatı/Duvar Paneli: | Rockwool/PU/Camwool sandviç paneli |
| Tasarım Tarzı: | Sanayi |
İnşaat yalıtım gürültü azaltma Sandviç paneli Ral Rengi
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtımı RAL Renk Bina ve Diğer Ekipmanlar İçin Ses Yalıtım Paneli Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | Evet |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |

