Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ metal cladding systems ] eşleşme 106 Ürünler.
Yüksek Güçlü Prefabrik Çelik Yapı Depo Özel Boyutlar Hızlı Kurulum ISO Sertifikalı Dayanıklı ve Ekolojik Dostu Endüstriyel Bina Çözümü
| sütun yüksekliği: | 6m-12m ayarlanabilir |
|---|---|
| Çatı/Duvar Paneli: | Rockwool/PU/Camwool sandviç paneli |
| Tasarım Tarzı: | Sanayi |
Sıcak Dip Galvanize Boyalı Çelik Yapı Depo Bina Profesyonel Endüstriyel Çadır
| Ürün Adı: | Prefabrik Depo Tasarımı Profesyonel Endüstriyel Çadır Çelik Yapı Depo Bina |
|---|---|
| Ana çerçeve: | Kaynaklı H Çelik Kiriş, Çelik Makas |
| Duvar Kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Hızlı inşaat çelik depo binası depolama için sıcak dip galvanizli ve boyalı tasarım
| Ürün Adı: | Yeni Tasarım Ucuz Maliyet Hızlı İnşa Çelik Yapı Depo Depo Bina |
|---|---|
| Ana çerçeve: | Kaynaklı H Çelik Kiriş, Çelik Makas |
| Duvar Kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Özelleştirilebilir Prefabrik Çelik Yapı Depo Atölyesi Endüstriyel Ticari Bina
| Ürün adı: | Prefabrik Çelik Yapı Depo Atölyesi Endüstriyel Bina Ticari Bina Çelik Yapı Depo |
|---|---|
| Ana çerçeve: | Kaynaklı H çelik kiriş, çelik kafes |
| Duvar kaplaması: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Prefabrik Çelik Yapı Deposu ASTM Standart Hizmetler Dahil Özelleştirilebilir İnşaat
| Ürün Adı: | Prefabrik Çelik Yapı Deposu ASTM Standart Hizmetler Dahil Özelleştirilebilir İnşaat |
|---|---|
| Garanti: | 50 -100 yıl |
| Ana çerçeve: | Kaynaklı H Çelik Kiriş, Çelik Makas |
Hızlı Kurulum Montajlı Prefabrik Çelik Depo Özel Tasarım
| Ürün Adı: | Çin Fabrikası Fast Montaj Prefabrik Çelik Yapı Montajı Özel Tasarım Binası Prefabrik Depo Çelik Yapı |
|---|---|
| Garanti: | 50 -100 yıl |
| Kurulum: | Mühendis rehberliği |
Depo Çatı Kaplaması için Isı Direnci Prefabrik Sandviç Paneller
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | Renkli çelik sac: 0,4-0,8 mm Taşyünü/Cam yünü levha: 50 mm/75 mm/100 mm/150 mm/200 mm |
| Uzunluk: | Müşterinin isteğine göre en fazla 11800 mm |
Prekast Ses Yalıtımlı Akustik Sandviç Panel Dış Duvar OEM
| Ürün adı: | Prekast Dış Duvar Mineral Yün Çelik Levha Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
| Çelik saç: | 0,4 mm-0,8 mm |
Prefabrik Ses Yalıtımı İçin 50mm 125mm Kompozit Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı ve Yalıtım İçin 50mm 200mm Akustik Sandviç Panel Prekast Dış Duvar Prefabrik |
|---|---|
| yanmaz: | Evet |
| Neme dayanıklı: | Evet |
Dış Cephe İçin 16mm PU Köpük Poliüretan Dekoratif Sandviç Panel Alüminyum
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı: | Dış Dekorasyon İçin 16mm Pu Köpük Poliüretan Dekoratif Sandviç Panel |
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |

