Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 345 Ürünler.
Quick Assembly Steel Structure Workshop for Equipment Storage and Industrial Steel Structure
| Ürün adı: | Ekipman Depolama ve Endüstriyel Çelik Yapı için Hızlı Montaj Çelik Yapı Atölyesi |
|---|---|
| Duvar Kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
| Uygulama: | Çelik Depolama, fabrika veya Lojistik Depo |
İhracat Derecesi Çelik Yapı Depo ve Endüstriyel Atölyesi Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Bina Özel Boyutlarla Enerji Tasarımı Tasarımı Korozyona Dirençli Kaplama
| Ürün Adı: | İhracat Sınıfı Çelik Yapı Depo ve Endüstriyel Atölye |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, rulo açma, kesme, Delme |
| Canlandırıcı: | Yuvarlak çubuk/açı çelik/çelik çubuk |
Depo Atölyesi İçin ACP Alüminyum Sandviç Panel Çatı
| Ürün adı: | Depo ve Atölye için Baodu Kutusu Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | müşterinin tercihi |
| Genişlik: | 950mm-1000mm |
Depo Soğuk Oda İçin Dik Açı Köşe PUF Bölme Paneli
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü |
| Ürün adı: | Depo ve Atölye için Baodu Dik Açı Köşe Sandviç Panel |
ODM Tavan Camyünü Sandviç Panel Yalıtım 50mm-200mm
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
İnşaat Çatı Kaplaması İçin Dış Fiberglas Sandviç Panel 100mm Levhalar
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Yalıtımlı Duvar Camyünü Sandviç Panel Su geçirmez Paslanmaz Ses Yalıtımı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm,75mm,80mm,100mm,125mm,150mm,200mm |
| Uzunluk: | 11.8m'den kısa |
PUR Fiberglas Köpük Camyünü Sandviç Panel Yalıtım Akustik Duvar Çatı Kaplaması
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
OEM Suya Dayanıklı Cam Yünü Sandviç Panel Köşe 60kg-120kg M3 Yoğunluk
| Ürün adı: | Ses Geçirmez Suya Dayanıklı Köşe Duvar Paneli 60-120kg M3 Depo İçin Yoğunluk |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez Yanmaz Ses Yalıtımı |
| Kalınlık: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm Vb. |
Çatı Duvarı Poliüretan Sandviç Puf Panelleri Soğuk Hava Deposu 150mm
| Ürün adı: | Isı Yalıtımı PU 38kg / M3 Yoğunluk 150mm Poliüretan Çatı Duvar Sandviç Panel |
|---|---|
| Renk: | RAL |
| Yoğunluk: | 40-42kg/m3 |

