Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 333 Ürünler.
Customized Prefabricated Building Steel Structure Warehouse Farm Shed Prefab Workshop Barndominium
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş Prefabrik Bina Çelik Yapı Depo Çiftlik Kulübesi Prefabrik Atölye Barndominium |
|---|---|
| Ana çerçeve: | Kaynaklı H çelik kiriş, çelik kafes |
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama |
Fast Installation Cost Effective Prefab Steel Structure Building Warehouse Godown
| Ürün adı: | Hızlı Kurulum Maliyet Etkin Prefabrik Çelik Yapı Binası Depo Godown |
|---|---|
| Ana çerçeve: | Kaynaklı H çelik kiriş, çelik kafes |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama |
Steel Structure Pre-Engineered Factory Warehouse Workshop Cold Storage Steel Structure Buildings
| Ürün adı: | Çelik Yapı Ön Üretimli Fabrika Depo Atölyesi Soğuk Hava Deposu Çelik Yapı Binaları |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çelik Bulma Deposu |
| Duvar Kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Prefabrik Binalar Çelik Yapı Depo Metal Bina Prefabrik Atölye Çelik Bina İnşaatı
| Ürün adı: | Prefabrik Binalar Çelik Yapı Depo Metal Bina Prefabrik Atölye Çelik Bina İnşaatı |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çelik Bulma Deposu |
| Duvar Kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Depo Çatı Kaplaması için Isı Direnci Prefabrik Sandviç Paneller
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | Renkli çelik sac: 0,4-0,8 mm Taşyünü/Cam yünü levha: 50 mm/75 mm/100 mm/150 mm/200 mm |
| Uzunluk: | Müşterinin isteğine göre en fazla 11800 mm |
Ses Yalıtımlı Köpük Çekirdek Sandviç Panel Köşe 50mm 200mm Isı Yalıtım Duvarı
| Ürün adı: | Ses Geçirmez Yanmaz Renkli Köşe Çatı Paneli 50mm 200mm Isı Yalıtım Duvarı |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü PU |
| Renk: | müşterinin tercihi |
Bina için 100mm 125mm 150mm Köşe Fiberglas Sandviç Panel Alüminyum Köpük
| Ürün adı: | Bina Yalıtımı ve Ses Yalıtımı İçin 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm Köşe Duvar Paneli |
|---|---|
| Kurulum tipi: | Duvara monte |
| Özellik: | Su geçirmez Yanmaz Ses Yalıtımı |
Kompozit Alüminyum Köpük Sandviç Panel Sac Duvar Kaplaması
| Ürün adı: | PU Kenar Sızdırmazlık Perdesi Duvar Kaplama Levhası ile Alüminyum Kompozit Panel |
|---|---|
| Renk: | çeşitli renkler |
| Satış Sonrası Hizmet:: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
Modüler Özel Tasarım Otel / Ofis için Prefabrik Çelik Yapı Bina
| Ürün Adı: | Otel / Ofis İçin Modüler Bina Özel Tasarım Prefabrik Çelik Yapı Binası |
|---|---|
| Çatı ve Duvar Paneli: | Renkli Çelik Kaplama, Taşyünü Sandviç Panel, PU Sandviç Panel vb. |
| Bakım: | Düşük |
Modern Tasarım Düşük Maliyetli Hızlı İnşa Çelik Yapı Depolama Depo Binası
| Ürün Adı: | Modern Tasarım Düşük Maliyetli Hızlı İnşa Çelik Yapı Depolama Depo Binası |
|---|---|
| Çatı ve Duvar Paneli: | Renkli Çelik Kaplama, Taşyünü Sandviç Panel, PU Sandviç Panel vb. |
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |

