Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 335 Ürünler.
Hızlı Kolay Montaj Tamamen Özelleştirme Tasarımı Prefabrik Fabrika Depolama Çelik Yapı Atölye Binası
| Ürün adı: | Hızlı Kolay Montaj Tamamen Özelleştirme Tasarımı Prefabrik Fabrika Depolama Çelik Yapı Atölye Binası |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çelik Yapı Bina Depo |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Maliyet etkin Prefabrik Çelik Yapı Depo Endüstriyel Atölyesi Modüler Tasarım Özelleştirilebilir Düzenleme Hızlı Montaj Yüksek Güçlü Çelik Çerçeve Hava Durumu Güçlü Lojistik Depo Üretim
| Ürün Adı: | Uygun Maliyetli Prefabrik Çelik Yapı Depo Endüstriyel Atölyesi |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çelik Yapı Bina Depo |
| Çatı kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Özel Uzunluklu Acoustic Sandwich Panel Ateş Dayanıklı A Sınıflı
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |
Soğuk Oda ODM için Glasswool Pir Poliüretan Sandviç Puf Panelleri
| Ürün adı: | Bina ve Diğer Ekipmanlar Termal İçin Camyünü Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Yoğunluk: | 60-200kg/m3 |
| Kurulum: | kolay |
0.4-0.8mm Çelik Kalınlığı Akustik Sandviç Paneli Nem Direnci
| ısı yalıtımı: | Evet |
|---|---|
| işlev: | Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı |
| yanmaz sınıf: | A |
Atölye Soğuk Hava Deposu Sandviç Panel İnşaat Çatı Kaplaması OEM
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Akustik Sandviç Panel Çatı Atölyesi Ve Depo |
|---|---|
| İşlev: | Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı |
| Kurulum: | kolay |
İnşaat yalıtım gürültü azaltma Sandviç paneli Ral Rengi
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtımı RAL Renk Bina ve Diğer Ekipmanlar İçin Ses Yalıtım Paneli Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | Evet |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
İnşaat Binası Isı Yalıtımı Akustik Sandviç Panel Ön Boyalı Yüzey Yüksek Ses Geçirmez
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Nem Dayanımı: | Evet |
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
Modern Binalar Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ürün Adı: | Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Nemden korunan akustik sandviç paneli ses yalıtımı üretici
| Ürün Adı: | Isıtma Sandviç Panli için Nem Dirençli Ses Izolasyon Panli yoğunluğu 60-200kg/m3 |
|---|---|
| MOQ: | 500 Metrekare |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |

