Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ panel sandwich rockwool ] eşleşme 337 Ürünler.
İnşaat Binası Isı Yalıtımı Akustik Sandviç Panel Ön Boyalı Yüzey Yüksek Ses Geçirmez
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Nem Dayanımı: | Evet |
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
75mm Depo Sessiz Sandviç Paneli Yapılandırılmış Çatı Gürültülü Modern Tasarım
| Ürün adı: | Depo Prefabrik Çatı Oluklu Modern Tasarım Ses Geçirmez Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Isı yalıtımı Akustik Sandviç Paneli Çatı Montajı Isı yalıtımı Ses geçirmez
| Ürün adı: | Termal Çatı Kolay Kurulum Isı Yalıtımı Ses Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Yüzey: | Önceden boyanmış |
| Kullanım: | İnşaat Yalıtımı; Bina Ve Diğer Ekipmanlar Isı Yalıtımı |
Modern Binalar Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ürün Adı: | Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Nemden korunan akustik sandviç paneli ses yalıtımı üretici
| Ürün Adı: | Isıtma Sandviç Panli için Nem Dirençli Ses Izolasyon Panli yoğunluğu 60-200kg/m3 |
|---|---|
| MOQ: | 500 Metrekare |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Ses yalıtım çözümleri Modern tasarım tarzı ses emici panel
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
Yüksek yoğunluklu akustik sandviç paneli bina ısı yalıtımı ve diğer ekipmanlar için
| Material: | Rockwool Glasswool |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Warranty: | More Than 50 Years |
125 mm kalınlığında ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olan akustik sandviç paneli
| OEM / ODM: | Available |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| Nem Dayanımı: | - Evet. |
Su geçirmez Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Panel Kompozit 0.4mm 0.8mm
| Ürün adı: | Hafif Çelik 0.4mm 0.8mm Suya Dayanıklı Taş Yünü Sandviç Panel Yalıtımlı Ses |
|---|---|
| Adedi: | Mantıklı |
| avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
Atölye Soğuk Hava Deposu Sandviç Panel İnşaat Çatı Kaplaması OEM
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Akustik Sandviç Panel Çatı Atölyesi Ve Depo |
|---|---|
| İşlev: | Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı |
| Kurulum: | kolay |

