Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ panel sandwich rockwool ] eşleşme 327 Ürünler.
Özel Rock Wool Akustik Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isıtma
| Ürün Adı: | Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isı yalıtımı |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Uzunluk: | Özel |
Yüksek Dayanıklılık Sandviç Paneli Kaya Yili Nem ve Yangına Direnci
| Ürün Adı: | Ateş geçirmez A sınıfı akustik sandviç paneli ile kolay kurulum deneyimi |
|---|---|
| Renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Polyurethane Rockwool Akustik Panel 60-200kg/M3 yoğunluk
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
1000 mm Genişlik panel yapı yalıtımı için kaya yünü
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Özel Uzunluklu Mineral Yün Sandviç Paneli Akustik Izolasyon için
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Uzunluk: | Özel |
Ateş geçirmez Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik kalınlığı 0.4mm-0.8mm
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |
Modern Tasarım Rockwool Sandwich Panel Üstün Yangına Karşı İzolasyon 1000mm Su geçirmez İnşaat Ofisi için
| Kullanımı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
|---|---|
| Tasarım Tarzı: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Metal Rockwool yalıtımlı Sandviç Panelleri Ev Sandviç Panelli Duvar
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 Metrekare |
| Sertifika: | CE |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Oda Duvar Çatı Tavan için ODM Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Çözümleri İçin Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel Duvar Çatı Tavan |
|---|---|
| Kurulum: | kolay |
| Akustik Performans: | Harika |

