Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ panel sandwich rockwool ] eşleşme 337 Ürünler.
Endüstriyel İzolasyon için CE Sertifikalı Panel Sandviç Taşyünü 100mm Kalınlık
| Ürün adı: | Endüstriyel Yalıtım Uygulamaları için CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel 100mm Kalınlık |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
PU Sinyal Panel Sandviç Kaya Yası RAL Renkli CE Sertifikası
| Ürün Adı: | RAL Rengi ve CE Sertifikası ile PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
Polyurethane köpük panelleri Sandviç Kaya yün Modern Isıtma
| Ürün adı: | Poliüretan Köpük Modern Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Levha Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ses geçirmez: | Evet |
| Sertifika: | CE |
Depo Isolanslı Dış Duvar için Kaya Yün Sandviç Paneli
| Ürün Adı: | Üreticiler Depo Isolü Dış Duvar Çatı Yeşil Projeler İçin Rockwool Sandviç Paneli |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
PU Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Sandviç Panel 100kg / m3 OEM
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Taşyünü ile Cephe Çelik Köpük Alüminyum Sandviç Panel
| Ürün adı: | Endüstriyel Tesisler İçin Taşyünü Cephe Çelik Levhalı Alüminyum Yapısal Panel |
|---|---|
| Renk: | çeşitli renkler |
| avantaj:: | Su geçirmez Nem geçirmez Yanmaz Vb. |
80mm Rockwool Sandwich Panel Ses yalıtımı Hafif Ateş geçirmez Polyurethane
| Ürün adı: | Çevresel Ses Yalıtımı Hafif Yanmaz Poliüretan Taşyünü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
Özel Uzunluk Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Ürün Adı: | En kaliteli Rockwool Sandviç Paneli Özel Uzunluk MOQ 300-500 Metrekare |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
Ateş geçirmez kaya yünlü sandviç panelleri, hafif yalıtımlı kaya yünlü yalıtımlı sandviç panelleri
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Sertifika: | CE |
Hafif Rockwool Güvenli ve Sesli Akustik Paneller 150mm
| Ürün Adı: | Hafif Rockwool Sandwich Panel yoğunluğu 90-150kg/m3 Çelik kalınlığı 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |

