Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ fire resistant sandwich panels ] eşleşme 503 Ürünler.
Modern İnşaat Rockwool Sandviç Paneli PU Sıfırlama Ses geçirmez
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
İzolat Glasswool Sandwich Panel 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ürün Adı: | Glasswool Sandwich Panel ile yalıtım 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Genişliği: | 1000MM |
| Anahtar Kelime: | Cam yünü sandviç panel |
Su geçirmez Rockwool Sandwich Panel 1000mm Genişlik
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
| Tasarım Stili: | Modern |
İnşaat cam yünlü sandviç paneli özelleştirilmiş uzunluk ve genişlik
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
Özel 1000mm Geniş Yangına Karşıt Cam Yün Sandviç Paneli Yangına Karşıt Cam Yün Sandviç Paneli
| Proje Çözümü Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
|---|---|
| Panel Türü: | Cam Yünü Sandviç Panel |
| Avantaj: | Yanmaz/ Su Geçirmez/ Ses Geçirmez/ Isı Yalıtımı/ Çevresel |
PU Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Sandviç Panel 100kg / m3 OEM
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Soğuk Oda İçin Özel RAL Poliüretan PUR Sandviç Panel PU Panel
| Yüzey: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| ses geçirmez: | Evet |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Yanmaz Dekoratif Sandviç Panel PUF Çatı Kaplama Levhaları 16mm
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtımı Pu Köpük Yanmaz Suya Dayanıklı 16mm Dekoratif Sandviç İnşaat Paneli |
|---|---|
| avantaj: | Yanmaz Su Geçirmez Hafif Isı Koruma |
| Satış Sonrası Hizmet: | Yerinde Kurulum, Yerinde Eğitim, Diğer |
Çatı Binası için Prefabrike Taşyünü 100mm Sandviç Panel
| Ürün adı: | Suya Dayanıklı Dış Cephe Çatı Binası İçin Yangına Dayanıklı Ses Geçirmez Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Isı yalıtımı: | Evet |
Akustik Direnç Taşyünü Sandviç Panel İzolasyon PU sızdırmazlık
| Ürün adı: | Su geçirmez Taşyünü Yalıtım Sandviç Panel Akustik Direnç Alev Dayanımı |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| sertifika: | CE |

