Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ fire resistant sandwich panels ] eşleşme 503 Ürünler.
Özel yapı cam yün sandviç paneli yalıtım 1000mm Genişlik
| Genişliği: | 1000MM |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
Rockwool Sandwich Panel / Rockwool İzole Sandwich Board Yangın geçirmez Ses geçirmez yalıtım paneli
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Farklı kalınlıklarda ve renklerdeki özel yoğunluklu cam yünlü sandviç paneli örneği
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Renk: | Müşterinin Gereksinimi |
Bina ve Diğer Ekipmanlar için Özel Akustik Sandviç Paneli Isıtma
| Application: | Warehouse, Building And Other Equipments Thermal |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Color: | RAL;Customized |
1000 mm Polyurethane Sandviç Paneli 38-42kg/m3 yoğunluklu bina zarfları
| Ürün Adı: | 1000 mm Polyurethane Sandviç Paneli 38-42kg/m3 yoğunluklu bina zarfları |
|---|---|
| yoğunluk: | 40-42kg/m3 |
| Malzeme: | Poliüretan |
Sertifikalı PU Polyurethane Temiz oda projesi için yalıtımlı çatı ve duvar sandviç paneli
| Ürün Adı: | Sertifikalı PU Polyurethane Temiz oda projesi için yalıtımlı çatı ve duvar sandviç paneli |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
| ısı yalıtımı: | - Evet. |
Alüminyum köpük RAL Renk Özel Cam yün Dış Duvar Sandviç Paneli 64kg/M3 yoğunluk
| Ürün Adı: | 64kg / M3 Yoğunlukta Alüminyum Köpük RAL Renkli Özel Camyünü Dış Cephe Sandviç Panel |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
Özel Uzunluk PU köpük cam yün cam yün sandviç paneli Yangın geçirmez
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Uzunluk Pu Köpük Camyünü Sandviç Panel Yanmaz Cam Yünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Depo
| Ürün Adı: | Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Çelik Depo |
|---|---|
| çatı ve duvar: | Oluklu/EPS/PU/Taş Yünü/cam Yünü |
| Hava Durumuna Direnme: | Yüksek |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |

