Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ fire resistant sandwich panels ] eşleşme 503 Ürünler.
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
PU Mineral İzolasyon Taşyünü Sandviç Panel Prekast Oluklu Renkli Çelik
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
|---|---|
| Ürün adı: | Pu Mineral Taş Yünü Sandviç Panel Prekast Oluklu Renkli Çelik Prefabrik Duvar Panosu |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Özelleştirilmiş Taşyünü Akustik Yalıtım Sandviç Panel Duvar Çelik Ses Yalıtımı
| Ürün adı: | Yalıtımlı Yanmaz Taşyünü Akustik Duvar Sandviç Panel Metal Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Isı Yalıtım Camyünü Sandviç Panel 100mm Özel
| Ürün adı: | Yeni Malzeme Cam Yünü Duvar Paneli Camyünü Sandviç Panel Yanmaz Su Geçirmez |
|---|---|
| Malzeme: | Cam yünü |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Bina Altyapıları İçin Suya Dayanıklı Puf Panel Bölme Sandviç Panel 50mm
| Ürün adı: | Cam Yünü Sandviç Panel Yanmaz Su Geçirmez Nem Geçirmez Bina Altyapıları için Toplam Proje Çözümü |
|---|---|
| Kalınlık: | 50/75/100/150/200mm |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Dış Cephe ACP Alüminyum Sandviç Panel Duvar Kaplama Renkli
| Ürün adı: | Alüminyum Yapı Paneli Duvar Kaplama Sandviç Paneller Renkli Dış Cephe |
|---|---|
| Yoğunluk: | 64-120KG/M3 |
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
İnşaat Sistemi İçin Poliüretan İzolasyon Dekoratif Sandviç Panel Kaplama
| Ürün adı: | İnşaat Sistemi İçin Modern Poliüretan Yalıtımlı Sandviç Kaplama |
|---|---|
| Kurulum: | Kolay/Hızlı |
| Kalınlık: | (G)350mm * (T)16mm * (U)3800mm. (özelleştirilmiş Uzunluk |
İnşaat yalıtım gürültü azaltma Sandviç paneli Ral Rengi
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtımı RAL Renk Bina ve Diğer Ekipmanlar İçin Ses Yalıtım Paneli Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | Evet |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Kolay Kurulum Akustik Sandviç Paneli Kaya Yün Cam Yün Ses emici
| Ürün adı: | Kolay Kurulum Taşyünü Camyünü Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
125 mm'lik prefabrik yalıtımlı sandviç paneli inşaat için özelleştirilmiş PU köpüklü mühürleme
| Ürün adı: | Prefabrik Yalıtımlı Pu Köpük Sızdırmazlık Taşyünü Özel Sandviç Panel İnşaatı |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Su geçirmez: | Evet |

