Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ fire resistant sandwich panels ] eşleşme 503 Ürünler.
Ateş geçirmez cam lif sandviç paneli 80mm ses geçirmez termal yalıtım
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
|---|---|
| Ürün Adı: | Ateş geçirmez cam lif sandviç paneli 80mm ses geçirmez termal yalıtım |
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
İzole edilmiş Metal PIR Duvar PU Panel Yangına dayanıklı Polyurethane Sandviç Panel Soğuk oda panelleri
| Tasarım Tarzı: | Modern |
|---|---|
| yoğunluk: | 40-42kg/m3 |
| Çelik Kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Su geçirmez Ateş geçirmez Cam Yün Çatı Sandviç Paneli İzole Yapı için
| Ürün Adı: | Yalıtımlı Bina CE Sertifikalı Yanmaz Cam Yünü Çatı Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | cam yünü |
| Sertifika: | CE |
Gelişmiş Rahatlık Cam Yün Sandviç Paneli Güvenlik Enerji Verimliliği Özel
| Ürün Adı: | Gelişmiş Konfor Güvenliği ve Enerji Verimliliği Özelleştirilmiş Camyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Özel |
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Isı yalıtım malzemesi Ses geçirmez Ateş geçirmez 64kg/M3 Ev yapıları için cam yün sandviç paneli
| Ürün Adı: | Isı Yalıtım Malzemesi Ses Geçirmez Yanmaz 64kg / M3 Camyünü Sandviç Panel Binalar ve Yapılar |
|---|---|
| Adedi: | Özel |
| Genişliği: | 1m |
Yalıtım Çevre Dostu Bina için 1M Geniş Kompozit Yanmaz Cam Yünü Prefabrik Sandviç Panel
| Ürün Adı: | Yalıtım Çevre Dostu Bina için 1M Geniş Kompozit Yanmaz Cam Yünü Prefabrik Sandviç Panel |
|---|---|
| Panel Türü: | Cam Yünü Sandviç Panel |
| yoğunluk: | 64kg/m3 |
Dış Cephe Isı Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Ses Yalıtımlı Özel
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Taşyünü Sandviç Panel Yalıtımlı Termal Yanmaz Su Geçirmez Dış Cephe |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Metal Duvar Kaplama Sistemi İçin Rockwool Puf Alüminyum Sandviç Panel
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Su geçirmez Dış Çatı EPS Sandviç Panel 125mm 150mm Ses Yalıtımı
| Ürün adı: | Kolay Montaj Ses Yalıtımlı Sandviç Panel EPS Çatı Cephe Paneli Dış Cephe |
|---|---|
| Su geçirmez: | Evet |
| dayanıklılık: | Yüksek |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50);
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Yanmaz Yalıtım Hafif Standart Duvar Paneli |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Renk: | Özelleştirilmiş |

