Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ panel sandwich rockwool ] eşleşme 337 Ürünler.
125 mm Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı Sessiz
| Ürün Adı: | Online Teknik Destekle Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Genişliği: | 1000MM |
Özel RAL Renkli Modern Tasarım Su geçirmez Rockwool Sandwich Panel Ofis veya inşaat yalıtım için
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
Rockwool Sandwich Panel / Rockwool İzole Sandwich Board Yangın geçirmez Ses geçirmez yalıtım paneli
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50);
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Yanmaz Yalıtım Hafif Standart Duvar Paneli |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
İnşaat İzolasyonu için Özel Taşyünü Sandviç Panel 50mm
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
1000 mm Mineral Yün Sandviç Paneli Ses geçirmez
| Ürün adı: | Ses Geçirmez İnşaat Yalıtımı Dış Mekan Ofisi için 1000mm Çatı Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Su geçirmez: | Evet |
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
Akustik Direnç Taşyünü Sandviç Panel İzolasyon PU sızdırmazlık
| Ürün adı: | Su geçirmez Taşyünü Yalıtım Sandviç Panel Akustik Direnç Alev Dayanımı |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| sertifika: | CE |
Yüksek Dayanıklılık 150mm Rockwool Akustik Paneller Hafif Sessiz
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Akustik Taş Yünü Sandviç Panel Hafif Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| OEM / ODM: | Mevcut |
Yanmaz Yalıtımlı PUF 25mm Sandviç Panel PU Taşyünü
| Ürün adı: | CE Belgesi Yanmaz Ses Emici Akustik Sandviç Panel Yalıtım PU Taşyünü |
|---|---|
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
| ses geçirmez: | Evet |
Prefabrik Isı Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel 40mm Dış Cephe
| Ürün adı: | Prefabrik Açık Ofis Isı Yalıtımlı İnşaat Yalıtım Taşyünü Sandviç Panel Panel Dış Cephe |
|---|---|
| Tip: | PU Kenarlı Taşyünü Sandviç Panel |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |

