Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ panel sandwich rockwool ] eşleşme 337 Ürünler.
Temiz Oda Sandviç Panelleri Yüksek Hijyen Standartları İçin Uzmanlık Çözümleri
| Ürün Adı: | Temiz oda sandviç panelleri - Yüksek hijyen standartlarına sahip ortamlar için özel çözümler |
|---|---|
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
| Anahtar Kelime: | Temiz Oda Sandviç Duvar Paneli |
İzolasyon Yapılandırılmış Duvar Panelleri Yangın geçirmez Sandviç Paneli Modüler Temiz Oda
| Ürün Adı: | İzolasyon Yapılandırılmış Duvar Panelleri Yangın geçirmez Sandviç Paneli Modüler Temiz Oda |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | modüler temiz oda |
| Uygulamalar:: | Farmasötik temiz oda, elektronik temiz oda, yiyecek temiz odası, vb. |
Çelik Yapı Modüler Duvar Tavan Panelleri Temiz Oda Projeleri Esnek Tasarım Temiz Odalar
| Ürün Adı: | Çelik Yapı Modüler Duvar Tavan Panelleri Temiz Oda Projeleri Esnek Tasarım Temiz Odalar |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | modüler temiz oda |
| Uygulamalar:: | Farmasötik temiz oda, elektronik temiz oda, yiyecek temiz odası, vb. |
Dış Cephe ACP Alüminyum Sandviç Panel Duvar Kaplama Renkli
| Ürün adı: | Alüminyum Yapı Paneli Duvar Kaplama Sandviç Paneller Renkli Dış Cephe |
|---|---|
| Yoğunluk: | 64-120KG/M3 |
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
Ağır Yapı Sandviç Paneli Yapılandırılmış Depo Binası
| Ürün Adı: | Prefabrik Endüstriyel Hangarlar Çin'den Çelik Yapı Ağır Çelik Yapı Sandviç Panel Prefabrik Depo |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Malzeme: | çelik |
150 mm kalınlıkta duvar inşaat depo için Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | 150 mm kalınlıkta duvar inşaat depo için Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Su geçirmez: | - Evet. |
PU Sıfırlama Sandviç Paneli Rockwool Su geçirmez Özelliği
| Ürün Adı: | Su geçirmez özelliği olan PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panelleri için Online Teknik Destek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Genişliği: | 1000MM |
Termal Akustik Izolasyon Sandviç Paneli Kaya yünü Ses geçirmez Önyapıtlı PU köpüğü
| Ürün Adı: | Termal ve akustik yalıtım ses geçirmez prefabrik PU köpüklü kaya yünlü sandviç paneli |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Depo, kaya yünlü sandviç paneli.
| Ürün Adı: | Depo Fabhouse Çatı Ve Duvar İçin Poliüretanlı Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Tasarım Stili: | Modern |
Çatı Kaplama için 50mm-200mm Taşyünü Sandviç Panel Yalıtım Yanmaz Hafif
| Ürün adı: | Çatı Kaplaması için 50mm-200mm Yalıtım Yanmaz Yüksek Performanslı Hafif Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çatı Kaplaması İçin Taşyünü Sandviç Panel |
| Tasarım Stili: | Modern |

