Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ panel sandwich rockwool ] eşleşme 337 Ürünler.
Sıcaklık yalıtımı PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel 1000mm Genişlik
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Dış ofis inşaat yalıtımı için özel uzunluklu panel kaya yünü
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Modern Rockwool Sandwich Board İnşaat yalıtım çelik için 0.4mm-0.8mm
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| Kullanımı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Geliştirilmiş Isıtma yoğunluğu 90-150kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Renk Çelik Yüzeyi
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Yenilikçi Teknoloji Yangın geçirmez PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
125 mm'lik prefabrik yalıtımlı sandviç paneli inşaat için özelleştirilmiş PU köpüklü mühürleme
| Ürün adı: | Prefabrik Yalıtımlı Pu Köpük Sızdırmazlık Taşyünü Özel Sandviç Panel İnşaatı |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Su geçirmez: | Evet |
Çatı Sıcaklık / Yangına dayanıklı Rockwool Akustik Panel Hafif Kömür yalıtımlı 75mm
| Ürün Adı: | Çatı Sıcaklık ve Yangına Dirençli Hafif Kömür Kaya Yünü İzole Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |
Su geçirmez özelleştirilmiş kaya yünü yalıtımlı tahta 0.4mm-0.8mm modern tasarım için çelik
| Tasarım Tarzı: | Modern |
|---|---|
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
| Uzunluk: | Özel |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

