Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
Özel uzunluk cam yün sandviç paneli 75 mm kalınlık
| Panel Tipi: | Cam Yünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
50 mm kalınlığında cam lif sandviç paneli ses geçirmez
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| yoğunluk: | 64kg/m3 |
Ateş Direnci Cam Yün Sandviç Paneli Akustik Hafif Termal Izolasyon
| Ürün Adı: | 2 |
|---|---|
| Renk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Tasarım Stili: | Modern |
Yalıtımlı Duvar Camyünü Sandviç Panel Su geçirmez Paslanmaz Ses Yalıtımı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm,75mm,80mm,100mm,125mm,150mm,200mm |
| Uzunluk: | 11.8m'den kısa |
Güçlü Dayanıklı Köpük Cam Yün Sandviç Paneli Renk Çelik Dış Duvar Çatı 200mm Kalınlık
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Özel |
| Anahtar Kelime: | Cam Yünü Sandviç Panel |
Modüler Temiz Oda Duvar Panelleri 1180mm Genişliği ve Sandviç Panelli
| Ürün Adı: | Baodu Fabrikası Standart Modüler Temiz Oda Duvar Panelleri |
|---|---|
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
| Anahtar Kelime: | Temiz Oda Duvar Sandviç Panel |
Polyurethane Ses emici akustik panel su geçirmez mineral yün Özel uzunluk
| Ürün adı: | Poliüretan Suya Dayanıklı Mineral Yün Özel Uzunlukta Ses Emici Panel |
|---|---|
| işlev: | Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı |
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü |
Polyurethane Edge Rock Wool Akustik Panel Depolar için Özel Ses Eşitliği
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Q345B Çelik Yangın geçirmez kaplamalar 2 saat Sismik Uyum GB50011 BIM LOD300 Sıcak daldırma galvanize ≥80μM Endüstriyel tasarım tarzı Depo Çelik yapısı Bina 15-60m
| Ürün Adı: | Aralıkları 15-60m Q345B Çelik Yangına Karşı Kaplamalar (2 saat) Sismik Uyum (GB50011) BIM LOD300 Sıc |
|---|---|
| sütun yüksekliği: | 6m-12m ayarlanabilir |
| Çatı/Duvar Paneli: | Rockwool/PU/Camwool sandviç paneli |
PU Sıfırlama Mineral Yün Kompozit Paneller / Tahta Su geçirmez
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Tasarım Stili: | Modern |

