Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
Atölye Akustik Sandviç Panel Puf Yalıtımlı Çatı Kaplama Levhaları 150mm
| Renk: | müşterinin tercihi |
|---|---|
| Uzunluk: | Müşterinin Seçimi, özelleştirilmiş |
| avantaj: | Kolay Kurulum/Su Geçirmez/Yanmaz |
Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Depo
| Ürün Adı: | Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Çelik Depo |
|---|---|
| çatı ve duvar: | Oluklu/EPS/PU/Taş Yünü/cam Yünü |
| Hava Durumuna Direnme: | Yüksek |
Dayanıklı malzemelerden yapılmış nefes alınabilir dayanıklı kaya yünlü ses yalıtım panosu
| Ürün Adı: | Nefes Alabilir ve Dayanıklı Taşyünü Ses Yalıtım Levhası Sürdürülebilir Malzemelerden Üretilmiştir |
|---|---|
| Kalınlığı: | 30mm-150mm |
| Genişliği: | 0,3m/0,4m/0,6m/1,2m |
Depo Çatı Kaplaması için Isı Direnci Prefabrik Sandviç Paneller
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | Renkli çelik sac: 0,4-0,8 mm Taşyünü/Cam yünü levha: 50 mm/75 mm/100 mm/150 mm/200 mm |
| Uzunluk: | Müşterinin isteğine göre en fazla 11800 mm |
İnşaat Çatı Kaplaması İçin Dış Fiberglas Sandviç Panel 100mm Levhalar
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Çatı Duvarı Poliüretan Sandviç Puf Panelleri Soğuk Hava Deposu 150mm
| Ürün adı: | Isı Yalıtımı PU 38kg / M3 Yoğunluk 150mm Poliüretan Çatı Duvar Sandviç Panel |
|---|---|
| Renk: | RAL |
| Yoğunluk: | 40-42kg/m3 |
ODM Tavan Camyünü Sandviç Panel Yalıtım 50mm-200mm
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
PUR Fiberglas Köpük Camyünü Sandviç Panel Yalıtım Akustik Duvar Çatı Kaplaması
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
200mm Ses Geçirmez PIR Sandviç Panel Yangına Dayanıklı Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | 200mm Ses Geçirmez Su Geçirmez Isı Yalıtımı Pur Pir Pu Poliüretan Sandviç Panel |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
| Yapı: | Sandviç paneli |
Özel Uzunluk 80mm Cam Yün Sandviç Panel Isıtma
| Anahtar Kelime: | Cam yünü sandviç panel |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| Tasarım Stili: | Modern |

