Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
Ses Emme İçin Prefabrik İzoleli Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Emme için Prekast Dış Duvar Prefabrik İzoleli Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | Evet |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, |
Ses Yalıtımlı Akustik Sandviç Panel Isı Yalıtım Kaplama Sistemleri
| Ürün adı: | Ses Yalıtım Akustik Sandviç Panel Isı Yalıtım Kaplama Sistemleri |
|---|---|
| Başvuru: | Depo, Bina Ve Diğer Termal Ekipmanlar |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Yüksek Dayanıklılık 150mm Rockwool Akustik Paneller Hafif Sessiz
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Akustik Taş Yünü Sandviç Panel Hafif Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| OEM / ODM: | Mevcut |
Ses geçirmez Akustik Sandviç Paneli Kaya yün Cam Yün Ses emici kalınlığı 80mm
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Camyünü Ses Emici Panel Kalınlığı 50mm 75mm80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Nem Dayanımı: | Evet |
| Kurulum: | Kolay |
Modern tasarım tarzı ile ses yalıtımı 200mm Akustik Sandviç Paneli
| Ürün Adı: | 500 metrekare MOQ Modern tasarım tarzı ses yalıtımı akustik sandviç paneli |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | - Evet. |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Ateş geçirmez Rockwool ses panelleri A sınıfı 100 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Yanmaz A Sınıfı Akustik Sandviç Panel Kolay Kurulum 100mm Kalınlık |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Yüzey: | Önceden boyanmış |
Etkili Gürültü Azaltma Akustik Sandviç Paneli Çelik Kalınlığı 0.4-0.8mm
| Ürün Adı: | Çelik Kalınlığı 0,4-0,8 mm olan Etkili Gürültü Azaltma Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Sakin ol. |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, Yerinde Eğitim, Yerinde Muayene, Ücretsiz yedek parça, İad |
Etkili Termal ve Ses Izolasyonu için 50mm Özel Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | Etkili Isı ve Ses İzolasyonu için Özel Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| yoğunluk: | 60-200kg/m3 |
| Anahtar Kelime: | Akustik Sandviç Panel |
Nemden korunan akustik sandviç paneli ses yalıtımı üretici
| Ürün Adı: | Isıtma Sandviç Panli için Nem Dirençli Ses Izolasyon Panli yoğunluğu 60-200kg/m3 |
|---|---|
| MOQ: | 500 Metrekare |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Özel Uzunluklu Acoustic Sandwich Panel Ateş Dayanıklı A Sınıflı
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |

