Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
50mm Taşyünü Yangına Dayanıklı Sandviç Paneller Soğuk Depo Isı Yalıtımı
| Ürün adı: | Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel Hafif Isı Yalıtımı Enerji Verimliliği |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
Dış ofis inşaat yalıtımı için özel uzunluklu panel kaya yünü
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Özelleştirilmiş Taşyünü Akustik Yalıtım Sandviç Panel Duvar Çelik Ses Yalıtımı
| Ürün adı: | Yalıtımlı Yanmaz Taşyünü Akustik Duvar Sandviç Panel Metal Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Depo için 75mm 80mm 200mm Sandviç Panel Taşyünü
| Ürün adı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Yalıtımlı Duvar Ve Çatı Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Uzunluk: | müşterinin tercihi |
| Genişlik: | 950 mm, 960 mm |
Polyurethane köpük panelleri Sandviç Kaya yün Modern Isıtma
| Ürün adı: | Poliüretan Köpük Modern Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Levha Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ses geçirmez: | Evet |
| Sertifika: | CE |
Su geçirmez Yangın geçirmez yalıtım Sandviç paneli Kaya yün 75 mm kalınlığı
| Ürün adı: | Suya Dayanıklı Taşyünü Sandviç Panel Üstün Yanmaz Yalıtım Kolay Kurulum Yenilikçi |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Metal Duvar Kaplama Sistemi İçin Rockwool Puf Alüminyum Sandviç Panel
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Taşyünü Camyünü Akustik Sandviç Panel Puf Levhalar Dış Mekan
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Taşyünü Camyünü Pamuk Ses Emici Akustik Sandviç Panel Dış Mekan |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | Evet |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
Depo için yalıtımlı Taşyünü Camyünü Poliüretan Sandviç Puf Paneller
| Ürün adı: | Depo İçin Hafif Taşyünü Camyünü Poliüretan Ses Yalıtım Paneli |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Yüksek Dayanıklılık Sandviç Paneli Kaya Yili Nem ve Yangına Direnci
| Ürün Adı: | Ateş geçirmez A sınıfı akustik sandviç paneli ile kolay kurulum deneyimi |
|---|---|
| Renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |

