Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ fire resistant sandwich panels ] eşleşme 503 Ürünler.
100mm Rockwool Sandwich Panel For Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof Duvar ve çatı
| Ürün adı: | Duvar Binası Depo Çatı Kaplama Duvarı ve Çatısı için Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
Ateş Direnci 80mm Cam Yün Sandviç Paneli Modern Tasarım Tarzı
| Ürün adı: | Modern Tasarım Stili için Yangına Dayanıklı Camyünü Akustik Hafif Isı Yalıtımı |
|---|---|
| Genişlik: | 1000MM |
| Yüzey işleme: | Özelleştirilmiş |
Bina yalıtımı ve ses yalıtımı için özel 80mm cam yünlü sandviç paneli
| Ürün adı: | Bina Yalıtımı ve Ses Yalıtımı İçin Özelleştirilmiş Camyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Modern Özel Renkli Polyurethane Sandviç Paneli Sessiz
| ses geçirmez: | Evet |
|---|---|
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Tasarım Stili: | Modern |
Etkili Gürültü Azaltma Akustik Sandviç Paneli Çelik Kalınlığı 0.4-0.8mm
| Ürün Adı: | Çelik Kalınlığı 0,4-0,8 mm olan Etkili Gürültü Azaltma Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Sakin ol. |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, Yerinde Eğitim, Yerinde Muayene, Ücretsiz yedek parça, İad |
Modern Binalar Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ürün Adı: | Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Termal Akustik Izolasyon Sandviç Paneli Kaya yünü Ses geçirmez Önyapıtlı PU köpüğü
| Ürün Adı: | Termal ve akustik yalıtım ses geçirmez prefabrik PU köpüklü kaya yünlü sandviç paneli |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Sıcaklık yalıtımı PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel 1000mm Genişlik
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
50 mm kalınlığında cam lif sandviç paneli ses geçirmez
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| yoğunluk: | 64kg/m3 |
Özel cam yün sandviç paneli Modern tasarım su geçirmez
| Genişliği: | 1000MM |
|---|---|
| Panel Tipi: | Cam Yünü Sandviç Panel |
| Avantaj: | Yanmaz/ Su Geçirmez/ Ses Geçirmez/ Isı Yalıtımı/ Çevresel |

