Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 335 Ürünler.
Modern Tasarım Tarzı EPS/Rockwool/Fiberglass Wool/PU Sandwich Panel Çatı Kaplama ile Ön Yapılı Yapı Depo
| Ürün Adı: | Metal Binalar Prefabrik Binalar Prefabrik Yapı Depo |
|---|---|
| Garanti: | 50 Yıl |
| Duvar Kaplama: | EPS/Rockwool/Fiberglas Yün/Pu Sandviç Paneli veya Çelik Sac |
Prefabrikada Edificio Prefabrikado Edificios Metalicos Prefabrikalı Çelik Yapı Depo
| Ürün Adı: | Prefabrikada Edificio Prefabrikado Edificios Metalicos Prefabrikalı Çelik Yapı Depo |
|---|---|
| Çizim tasarımı: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
Gürültü azaltma Sandviç paneli Mineral Yün Enerji verimli Bina projeleri için
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Özel Uzunluklu Mineral Yün Sandviç Paneli Akustik Izolasyon için
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Uzunluk: | Özel |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50);
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Yanmaz Yalıtım Hafif Standart Duvar Paneli |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Isı Yalıtım Sandviç Panel İnşaatı 50mm Soğuk Oda Paneli PU Malzemesi
| Ürün adı: | Isı Yalıtımı Yanmaz Çelik Sac Ses Yalıtım Paneli Taşyünü Camyünü Pu Malzeme |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| dayanıklılık: | Yüksek |
Hafif Yalıtımlı Çelik Sandviç Panel 75mm ODM
| Ürün adı: | PU Kenar Renkli Çelik ile Hafif Yalıtımlı Ses Mineral Yünü Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| kullanım: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
Isı Yalıtım Çözümleri İçin Özelleştirilmiş Cam Yünü Akustik Sandviç Panel
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
|---|---|
| Ürün adı: | Isı Yalıtım Çözümleri İçin Akustik Emme Ses Yalıtımı Özelleştirilmiş Sandviç Panel |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Polyurethane Edge Rock Wool Akustik Panel Depolar için Özel Ses Eşitliği
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Prefabrik Ses Yalıtımı İçin 50mm 125mm Kompozit Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı ve Yalıtım İçin 50mm 200mm Akustik Sandviç Panel Prekast Dış Duvar Prefabrik |
|---|---|
| yanmaz: | Evet |
| Neme dayanıklı: | Evet |

