Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 335 Ürünler.
Cilalı Taşyünü sandviç Köpük Çekirdek Paneller Köşe Çatı Kaplama Levhaları Dış Mekan
| Tasarım: | Modern |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Renk: | müşterinin tercihi |
Hafif Çelik Yapısı C / Z Galvanize Çelik Q235 Purlin ve Rockwool Sandviç Paneli Çatı Duvar Paneli ile Prefab Çelik Depo
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
Endüstriyel Çelik Yapı Depoları EPS/ Rockwool/ Fiberglass Wool/ PU Sandwich Panel Kaplama
| Ürün Adı: | Yüksek Kaliteli Çelik Yapı Depo Endüstriyel Çelik Yapı Depo |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Bulma Deposu |
| Ana çerçeve: | Çelik Kolon ve Çelik Kiriş |
PU Sıfırlama Mineral Yün Kompozit Paneller / Tahta Su geçirmez
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Tasarım Stili: | Modern |
Yüksek yoğunluklu mineral yün sandviç paneli CE sertifikası
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
| Sertifika: | CE |
Depo Isolanslı Dış Duvar için Kaya Yün Sandviç Paneli
| Ürün Adı: | Üreticiler Depo Isolü Dış Duvar Çatı Yeşil Projeler İçin Rockwool Sandviç Paneli |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
120X60X60 Cm Mineral Yün Kaya Taşı Mineral Yün yalıtım Doğal malzemelerden yapılmış yalıtım
| Kalınlığı: | 25mm-200mm |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik: | Doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır |
| Kimyasal Direnci: | Çoğu Kimyasala Dayanıklı |
Depo Fabhouse Taşyünü Sandviç Panel 50mm Poliüretanlı Soğuk Oda Paneli
| Ürün Adı: | Depo Fabhouse Çatı Ve Duvar İçin Poliüretanlı Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Tasarım Stili: | Modern |
Özel Rock Wool Akustik Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isıtma
| Ürün Adı: | Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isı yalıtımı |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Uzunluk: | Özel |
125 mm'lik prefabrik yalıtımlı sandviç paneli inşaat için özelleştirilmiş PU köpüklü mühürleme
| Ürün adı: | Prefabrik Yalıtımlı Pu Köpük Sızdırmazlık Taşyünü Özel Sandviç Panel İnşaatı |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Su geçirmez: | Evet |

