Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 335 Ürünler.
Su geçirmez Taşyünü Yuvarlak Sandviç Panel Köşe Depo binası
| Ürün adı: | Su geçirmez Isı Yalıtımı Taşyünü Cam Yünü Yuvarlak Köşe Panel Bina Depo |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez Yanmaz Ses Yalıtımı |
| Kurulum tipi: | Duvara monte |
Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Taşyünü Sandviç Panel Çatı Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Sandviç Paneller ile Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Özelleştirilmiş Taşyünü Akustik Yalıtım Sandviç Panel Duvar Çelik Ses Yalıtımı
| Ürün adı: | Yalıtımlı Yanmaz Taşyünü Akustik Duvar Sandviç Panel Metal Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Depo Atölyesi Taşyünü Sandviç Panel Poliüretan İzoleli ODM
| Renk: | RAL |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
| Ürün adı: | Taşyünü sandviç panel, Taşyünü Sandviç Panel |
Taşyünü Sandviç Acp Panel Alüminyum Sandviç Pano 4 Taraflı
| Ürün adı: | Yanmaz A Sınıfı Taşyünü Dış Cephe Alüminyum Sandviç Panel 4 Taraflı Derzli Taş Yünü |
|---|---|
| Kalınlık: | 50-200mm |
| Renk: | çeşitli renkler |
Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Depo
| Ürün Adı: | Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Çelik Depo |
|---|---|
| çatı ve duvar: | Oluklu/EPS/PU/Taş Yünü/cam Yünü |
| Hava Durumuna Direnme: | Yüksek |
Taşyünü ile Cephe Çelik Köpük Alüminyum Sandviç Panel
| Ürün adı: | Endüstriyel Tesisler İçin Taşyünü Cephe Çelik Levhalı Alüminyum Yapısal Panel |
|---|---|
| Renk: | çeşitli renkler |
| avantaj:: | Su geçirmez Nem geçirmez Yanmaz Vb. |
Etkili Termal ve Ses Izolasyonu için 50mm Özel Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | Etkili Isı ve Ses İzolasyonu için Özel Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| yoğunluk: | 60-200kg/m3 |
| Anahtar Kelime: | Akustik Sandviç Panel |
Yüksek Dayanıklılık 150mm Rockwool Akustik Paneller Hafif Sessiz
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Akustik Taş Yünü Sandviç Panel Hafif Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| OEM / ODM: | Mevcut |
Ateş geçirmez Rockwool ses panelleri A sınıfı 100 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Yanmaz A Sınıfı Akustik Sandviç Panel Kolay Kurulum 100mm Kalınlık |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Yüzey: | Önceden boyanmış |

