Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 340 Ürünler.
125 mm'lik prefabrik yalıtımlı sandviç paneli inşaat için özelleştirilmiş PU köpüklü mühürleme
| Ürün adı: | Prefabrik Yalıtımlı Pu Köpük Sızdırmazlık Taşyünü Özel Sandviç Panel İnşaatı |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Su geçirmez: | Evet |
100kg / M3 Taşyünü Sandviç Panel Duvar Ses Yalıtımı 100mm
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
|---|---|
| kullanım: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Ses geçirmez Akustik Sandviç Paneli Kaya yün Cam Yün Ses emici kalınlığı 80mm
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Camyünü Ses Emici Panel Kalınlığı 50mm 75mm80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Nem Dayanımı: | Evet |
| Kurulum: | Kolay |
60-200 Kg/m3 Yoğunluklu A1 Sınıfı ve Nefes Alan Filmli Taş Yünü Levha Taşyünü Levha Yalıtımı
| Ürün Adı: | 60-200 Kg/m3 Yoğunluklu A1 Sınıfı ve Nefes Alan Filmli Taş Yünü Levha Taşyünü Levha Yalıtımı |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taş yünü battaniye izolasyonu |
| Buhar Geçirgenliği: | nefes alabilir |
Oda Duvar Çatı Tavan için ODM Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Çözümleri İçin Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel Duvar Çatı Tavan |
|---|---|
| Kurulum: | kolay |
| Akustik Performans: | Harika |
Yanmaz Yalıtımlı PUF 25mm Sandviç Panel PU Taşyünü
| Ürün adı: | CE Belgesi Yanmaz Ses Emici Akustik Sandviç Panel Yalıtım PU Taşyünü |
|---|---|
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
| ses geçirmez: | Evet |
Ses geçirmez kaya yünü yalıtım paneli
| Ürün Adı: | Ses Geçirmez Su Geçirmez Taş Yünü Yalıtım Paneli Bina İnşaatı İçin Duvar Yalıtım Levhası |
|---|---|
| Yoğunluk: | 60/80/100/120/150/160 kg/m3 |
| Başvuru: | Çeşitli İnşaat ve Endüstriyel Amaçlara Uygun |
50-200 Kg/M3 Kaya Yalı Tahta Ve Taş Yalı Yaprak Mineral Yalı İzolasyon
| yoğunluk: | 50-200 Kg/m3 |
|---|---|
| yangın direnci: | A1 Sınıfı |
| Uygulama: | Çeşitli İnşaat ve Endüstriyel Amaçlara Uygun |
Metal Duvar Kaplama Sistemi İçin Rockwool Puf Alüminyum Sandviç Panel
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Prefabrik İnşaat Endüstriyel Metal Malzemeleri Hangar Depo Dükkanı Atölyesi Fabrika Çelik Yapı Bina
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Installation: | Easy |

