Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 335 Ürünler.
Prefabrik Isı Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel 40mm Dış Cephe
| Ürün adı: | Prefabrik Açık Ofis Isı Yalıtımlı İnşaat Yalıtım Taşyünü Sandviç Panel Panel Dış Cephe |
|---|---|
| Tip: | PU Kenarlı Taşyünü Sandviç Panel |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
PU Mineral İzolasyon Taşyünü Sandviç Panel Prekast Oluklu Renkli Çelik
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
|---|---|
| Ürün adı: | Pu Mineral Taş Yünü Sandviç Panel Prekast Oluklu Renkli Çelik Prefabrik Duvar Panosu |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Endüstriyel İzolasyon için CE Sertifikalı Panel Sandviç Taşyünü 100mm Kalınlık
| Ürün adı: | Endüstriyel Yalıtım Uygulamaları için CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel 100mm Kalınlık |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
Yalıtım Taşyünü Sandviç Panel Duvar PU Poliüretan Kenar
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| ses geçirmez: | Evet |
Açık Ofis İçin CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel 100mm 200mm
| Ürün adı: | CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel İnşaat Yalıtımı Dış Mekan Ofis Kullanımı İçin 50mm 200mm Kalınl |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü |
| kullanım: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
Su geçirmez Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Panel Kompozit 0.4mm 0.8mm
| Ürün adı: | Hafif Çelik 0.4mm 0.8mm Suya Dayanıklı Taş Yünü Sandviç Panel Yalıtımlı Ses |
|---|---|
| Adedi: | Mantıklı |
| avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Çatı ve Duvar İçin Taşyünü PU İzoleli Panel Sandviç Panel Kaplama
| Renk: | RAL |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
| Ürün adı: | Taşyünü sandviç panel, Taşyünü Sandviç Panel |
PU Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Sandviç Panel 100kg / m3 OEM
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |

