Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 335 Ürünler.
Geliştirilmiş Isıtma yoğunluğu 90-150kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Renk Çelik Yüzeyi
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Ateş geçirmez kaya yünlü sandviç panelleri, hafif yalıtımlı kaya yünlü yalıtımlı sandviç panelleri
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Sertifika: | CE |
Çatı Kaplama için 50mm-200mm Taşyünü Sandviç Panel Yalıtım Yanmaz Hafif
| Ürün adı: | Çatı Kaplaması için 50mm-200mm Yalıtım Yanmaz Yüksek Performanslı Hafif Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çatı Kaplaması İçin Taşyünü Sandviç Panel |
| Tasarım Stili: | Modern |
80mm Rockwool Sandwich Panel Ses yalıtımı Hafif Ateş geçirmez Polyurethane
| Ürün adı: | Çevresel Ses Yalıtımı Hafif Yanmaz Poliüretan Taşyünü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
125 mm Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı Sessiz
| Ürün Adı: | Online Teknik Destekle Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Genişliği: | 1000MM |
PU Sinyal Panel Sandviç Kaya Yası RAL Renkli CE Sertifikası
| Ürün Adı: | RAL Rengi ve CE Sertifikası ile PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
Özel RAL Renkli Modern Tasarım Su geçirmez Rockwool Sandwich Panel Ofis veya inşaat yalıtım için
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
Yenilikçi Teknoloji Yangın geçirmez PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Rockwool Sandwich Panel / Rockwool İzole Sandwich Board Yangın geçirmez Ses geçirmez yalıtım paneli
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
75mm Su geçirmez Kaya Yünü İzole Panosu İnşaat Ofisi İzolasyonu için Özel Renk
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |

