Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 345 Ürünler.
Yenilikçi Teknoloji Yangın geçirmez PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Rockwool Sandwich Panel / Rockwool İzole Sandwich Board Yangın geçirmez Ses geçirmez yalıtım paneli
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
75mm Su geçirmez Kaya Yünü İzole Panosu İnşaat Ofisi İzolasyonu için Özel Renk
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Modern Tasarım Rockwool Sandwich Panel Üstün Yangına Karşı İzolasyon 1000mm Su geçirmez İnşaat Ofisi için
| Kullanımı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
|---|---|
| Tasarım Tarzı: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Ateşe dayanıklı Rockwool Sandwich Panel Hafif Ağırlıklı Kolay Kurulum CE Sertifikasyonu
| Isı yalıtımı: | - Evet. |
|---|---|
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Nefes alıcı kaya yünü yalıtım 100 mm, higroskopik olmayan ve kimyasal direnci olan
| Ürün Adı: | Nefes Alabilen Taşyünü Yalıtımı Higroskopik Olmayan ve Kimyasal Dirençli Taşyünü Yalıtımı |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü |
| Su Emimi: | ≤5% |
Baodu Rockwool Kompozit Paneller Ses geçirmez Ateş geçirmez Yüksek yalıtım
| Ürün adı: | BAODU Ses Geçirmez Yanmaz Yüksek Yalıtım Taşyünü Kompozit Paneller |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
Duvarlar ve Çatılar için 150mm Polyurethane Rockwool Sandwich Panel Dışarıdan Isıtma
| Ürün adı: | Duvarlar ve Çatılar İçin Isı Yalıtımlı Dış Cephe Poliüretan Taşyünü Kompozit Sandviç Paneller |
|---|---|
| Tip: | PU Kenarlı Taşyünü Sandviç Panel |
| avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
Polyurethane köpük panelleri Sandviç Kaya yün Modern Isıtma
| Ürün adı: | Poliüretan Köpük Modern Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Levha Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ses geçirmez: | Evet |
| Sertifika: | CE |
Enerji Tasarruflu 90-150 kg/m3 yoğunlukta kaya yünü kompozit levha
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |

