Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 340 Ürünler.
Depo için yalıtımlı Taşyünü Camyünü Poliüretan Sandviç Puf Paneller
| Ürün adı: | Depo İçin Hafif Taşyünü Camyünü Poliüretan Ses Yalıtım Paneli |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Akustik Direnç Taşyünü Sandviç Panel İzolasyon PU sızdırmazlık
| Ürün adı: | Su geçirmez Taşyünü Yalıtım Sandviç Panel Akustik Direnç Alev Dayanımı |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| sertifika: | CE |
Kolay Kurulum Akustik Sandviç Paneli Kaya Yün Cam Yün Ses emici
| Ürün adı: | Kolay Kurulum Taşyünü Camyünü Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Depo için 75mm 80mm 200mm Sandviç Panel Taşyünü
| Ürün adı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Yalıtımlı Duvar Ve Çatı Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Uzunluk: | müşterinin tercihi |
| Genişlik: | 950 mm, 960 mm |
Taşyünü Camyünü Akustik Sandviç Panel Puf Levhalar Dış Mekan
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Taşyünü Camyünü Pamuk Ses Emici Akustik Sandviç Panel Dış Mekan |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | Evet |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
Yüksek Dayanıklılık Sandviç Paneli Kaya Yili Nem ve Yangına Direnci
| Ürün Adı: | Ateş geçirmez A sınıfı akustik sandviç paneli ile kolay kurulum deneyimi |
|---|---|
| Renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Polyurethane Rockwool Akustik Panel 60-200kg/M3 yoğunluk
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Dış Cephe Isı Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Ses Yalıtımlı Özel
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Taşyünü Sandviç Panel Yalıtımlı Termal Yanmaz Su Geçirmez Dış Cephe |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |

