Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool ] eşleşme 333 Ürünler.
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
İnşaat Yalıtım Mağazası İçin Dış Duvar Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis Duvar Binası için Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
İnşaat İzolasyonu için Özel Taşyünü Sandviç Panel 50mm
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Metal Rockwool yalıtımlı Sandviç Panelleri Ev Sandviç Panelli Duvar
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 Metrekare |
| Sertifika: | CE |
50 mm su geçirmez kayalık yün
| Ürün adı: | Higroskopik Olmayan Su İtici Yangına Dayanıklı Taşyünü Bina Isı Yalıtımı Sınıf A1 Yangına Dayanıklıl |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Kaya çarkı |
| Yangına Dayanıklılık: | Sınıf A1 |
50mm Taşyünü Yangına Dayanıklı Sandviç Paneller Soğuk Depo Isı Yalıtımı
| Ürün adı: | Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel Hafif Isı Yalıtımı Enerji Verimliliği |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
50 mm kalınlığında Rockwool Sandwich Panel CE sertifikası
| Ürün adı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm Taşyünü Sandviç Panel Ses Geçirmez Duvar Bina Depo Çatı Kapla |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
Çatı Duvarı İçin Suya Dayanıklı Taşyünü 50mm Sandviç Panel PUF Yalıtım Levhası
| Genişlik: | 1000MM |
|---|---|
| Tip: | Sandviç paneli |
| sertifika: | CE |
Çatı Binası için Prefabrike Taşyünü 100mm Sandviç Panel
| Ürün adı: | Suya Dayanıklı Dış Cephe Çatı Binası İçin Yangına Dayanıklı Ses Geçirmez Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Isı yalıtımı: | Evet |

