Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
BAODU Akustik Emilim Bazalt Yünü Kaya Yünü Levha Yalıtımı Sandviç Panel Çekirdek Mineral Yünü
| Kalınlığı: | 30-100 |
|---|---|
| yoğunluk: | 50-150 Kg/m3 |
| Malzeme: | Taşyünü/Mineral Yünü/Taş Yünü |
75mm Dış Köpük Çekirdekli Alüminyum Paneller Sandviç ACP Paneli
| Ürün adı: | Binalar İçin Dış Cephe Renk Perdesi Alüminyum Sandviç panel Kaplama Cephe Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | 11,8 m'den az |
| Genişlik: | 950mm-1000mm |
Çelik Cam Yünü Akustik PUF Panel Ev çatısı Termal Direnç Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Termal Direnç Renkli Çelik Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
| Kurulum: | kolay |
Depo Soğuk Oda İçin Dik Açı Köşe PUF Bölme Paneli
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü |
| Ürün adı: | Depo ve Atölye için Baodu Dik Açı Köşe Sandviç Panel |
Prefab Steel Multi-story Warehouse Steel Structure Warehouse With Anti-rust Steel & Insulation Panels From Chinese Manufacture
| Ürün adı: | Çin üretiminden prefab çelik çok katlı depo çelik yapı deposu, pist önleyici çelik ve yalıtım panell |
|---|---|
| Çatı ve Duvar Paneli: | Renkli Çelik Kaplama, Taşyünü Sandviç Panel, PU Sandviç Panel vb. |
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, çeyizleme, kesme, yumruklama |
Dayanıklı malzemelerden yapılmış nefes alınabilir dayanıklı kaya yünlü ses yalıtım panosu
| Ürün Adı: | Nefes Alabilir ve Dayanıklı Taşyünü Ses Yalıtım Levhası Sürdürülebilir Malzemelerden Üretilmiştir |
|---|---|
| Kalınlığı: | 30mm-150mm |
| Genişliği: | 0,3m/0,4m/0,6m/1,2m |
Prefabrik İnşaat Endüstriyel Metal Malzemeleri Hangar Depo Dükkanı Atölyesi Fabrika Çelik Yapı Bina
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Installation: | Easy |
Sıcak Dip Galvanizli Çelik Yapı Depo Hangar İnşaat Tasarımı Çelik Beton Panel Yapı Çince Hazırlanmış
| Ürün Adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Depo Hangar İnşaatı Tasarım Çelik Beton Panel Depo Binası Çin Çelik |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Sıcak Daldırma Galvanizli veya boyalı |
| Kurulum: | Kolayca. |
Metal İnşaat Malzemesi Satılık prefabrik depo bina çelik yapısı metal depo prefabrik ticari bina yapısı
| Ürün Adı: | Metal İnşaat Malzemesi Satılık prefabrik depo bina çelik yapısı metal depo prefabrik ticari bina yap |
|---|---|
| Hava Durumuna Direnme: | Yüksek |
| Malzeme: | çelik |
High Quality ASTM A36 Carbon Steel Structure Prefab Office Building Light Metal Building for Workshop and Warehouse Storage
| Ürün adı: | Yüksek kaliteli ASTM A36 Karbon Çelik Yapısı Prefabya Ofisi Binası Atölye ve Depo Depolama için Işık |
|---|---|
| Çatı ve Duvar Paneli: | Renkli Çelik Kaplama, Taşyünü Sandviç Panel, PU Sandviç Panel vb. |
| Pencere: | Alüminyum Alaşımlı Pencere, Plastik Çelik |

