Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
Ev Yalıtımı İçin PIR PUF Köpük 50mm Soğuk Oda Paneli
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
|---|---|
| Malzeme: | Cam yünü |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Su geçirmez Alüminyum Sandviç Levha Alüminyum Çekirdek Paneller 50mm-200mm
| Yoğunluk: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| yanmaz sınıf: | A |
| Ürün adı: | Alüminyum Sandviç Panel 50mm-200mm Suya Dayanıklı Dış Cephe Kaplama Malzemesi |
Depo için yalıtımlı Taşyünü Camyünü Poliüretan Sandviç Puf Paneller
| Ürün adı: | Depo İçin Hafif Taşyünü Camyünü Poliüretan Ses Yalıtım Paneli |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
CE Belgesi Yalıtımlı PU Panel Duvar Ses Emici 80mm 100mm
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
|---|---|
| Ürün adı: | CE Belgesi Akustik Malzeme Yalıtımı Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
Soğuk Oda ODM için Glasswool Pir Poliüretan Sandviç Puf Panelleri
| Ürün adı: | Bina ve Diğer Ekipmanlar Termal İçin Camyünü Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Yoğunluk: | 60-200kg/m3 |
| Kurulum: | kolay |
Akustik Sandviç Kompozit 50 Mm Panel Su Geçirmez Yanmaz
| Ürün adı: | Su geçirmez Yanmaz Akustik Sandviç Panel Ses Yalıtımı ve Ses Emici |
|---|---|
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü |
Ses yalıtım çözümleri Modern tasarım tarzı ses emici panel
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
Büyük binalar için inşaat ses yalıtım paneli
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Function: | Thermal Insulation And Sound Insulation |
| Surface: | Prepainted |
Kolay Montaj Ses Izolasyon Panli Yüksek Dayanıklılık Ve Performans
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Usage: | Construction Insulation;Building And Other Equipments Thermal Insulation |
Soğuk Depo Duvar Çatısı İçin Glasswool PU Köşe Sandviç Cam Panel
| Tasarım: | Modern |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü PU |
| Kurulum tipi: | Duvara monte |

