Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
950mm Köpük Çekirdekli Alüminyum Sandviç Panel Metal Perde
| Ürün adı: | 950mm Alüminyum Yapısal Panel Gizli Vida Yalıtım Dört Tarafı Yivli Dilli Derz Metal Perde |
|---|---|
| Malzeme:: | Camyünü, Taşyünü, pu |
| Satış Sonrası Hizmet:: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
OEM Suya Dayanıklı Cam Yünü Sandviç Panel Köşe 60kg-120kg M3 Yoğunluk
| Ürün adı: | Ses Geçirmez Suya Dayanıklı Köşe Duvar Paneli 60-120kg M3 Depo İçin Yoğunluk |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez Yanmaz Ses Yalıtımı |
| Kalınlık: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm Vb. |
Depo Atölyesi İçin ACP Alüminyum Sandviç Panel Çatı
| Ürün adı: | Depo ve Atölye için Baodu Kutusu Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | müşterinin tercihi |
| Genişlik: | 950mm-1000mm |
PU Sıfırlama Mineral Yün Kompozit Paneller / Tahta Su geçirmez
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Tasarım Stili: | Modern |
Depo Isolanslı Dış Duvar için Kaya Yün Sandviç Paneli
| Ürün Adı: | Üreticiler Depo Isolü Dış Duvar Çatı Yeşil Projeler İçin Rockwool Sandviç Paneli |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
Dış ofis inşaat yalıtımı için özel uzunluklu panel kaya yünü
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Polyurethane köpük panelleri Sandviç Kaya yün Modern Isıtma
| Ürün adı: | Poliüretan Köpük Modern Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Levha Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ses geçirmez: | Evet |
| Sertifika: | CE |
Özel Rock Wool Akustik Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isıtma
| Ürün Adı: | Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik Kalınlığı 0.4mm-0.8mm Isı yalıtımı |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Uzunluk: | Özel |
Polyurethane Edge Rock Wool Akustik Panel Depolar için Özel Ses Eşitliği
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Endüstriyel İzolasyon için CE Sertifikalı Panel Sandviç Taşyünü 100mm Kalınlık
| Ürün adı: | Endüstriyel Yalıtım Uygulamaları için CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel 100mm Kalınlık |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |

