Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
Modern İnşaat Rockwool Sandviç Paneli PU Sıfırlama Ses geçirmez
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
Yenilikçi Teknoloji kaya yünlü sandviç paneli Üstün Yangın geçirmez yalıtım
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Ateş geçirmez Yenilikçi Teknoloji Dış Ofis için Kaya Yün Sandviç Paneli
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Uzunluk: | Özel |
Üstün Yangın geçirmez Modern Rockwool Sandviç Panel yoğunluğu Ses geçirmez Su geçirmez 1000mm
| Tasarım Tarzı: | Modern |
|---|---|
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
Su geçirmez Rockwool Sandwich Panel 1000mm Genişlik
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
| Tasarım Stili: | Modern |
Ateş geçirmez kaya yünlü sandviç panelleri, hafif yalıtımlı kaya yünlü yalıtımlı sandviç panelleri
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Sertifika: | CE |
100mm Rockwool Sandwich Panel For Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof Duvar ve çatı
| Ürün adı: | Duvar Binası Depo Çatı Kaplama Duvarı ve Çatısı için Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
80mm Rockwool Sandwich Panel Ses yalıtımı Hafif Ateş geçirmez Polyurethane
| Ürün adı: | Çevresel Ses Yalıtımı Hafif Yanmaz Poliüretan Taşyünü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
150 mm kalınlıkta duvar inşaat depo için Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | 150 mm kalınlıkta duvar inşaat depo için Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Su geçirmez: | - Evet. |
125 mm Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı Sessiz
| Ürün Adı: | Online Teknik Destekle Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Genişliği: | 1000MM |

