Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
Ateş Direnci Cam Yün Sandviç Paneli Akustik Hafif Termal Izolasyon
| Ürün Adı: | 2 |
|---|---|
| Renk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Tasarım Stili: | Modern |
Özel Yalıtımlı Alüminyum Sandviç Panel Çatı Duvar Kaplaması
| Başvuru: | Dış Duvar, Hafif, Kolay Kurulum |
|---|---|
| avantaj:: | Su geçirmez Nem geçirmez Yanmaz Vb. |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Cam Yünü İzolasyonlu Yapısal Puf Alüminyum Alu Sandviç Panel
| Ürün adı: | Cam Yünü Yalıtımlı Alüminyum Yapısal Panel PU Yanmaz Su Geçirmez |
|---|---|
| Yoğunluk: | 64-120KG/M3 |
| Başvuru: | dış duvar |
ODM Tavan Camyünü Sandviç Panel Yalıtım 50mm-200mm
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
İnşaat Çatı Kaplaması İçin Dış Fiberglas Sandviç Panel 100mm Levhalar
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
PUR Fiberglas Köpük Camyünü Sandviç Panel Yalıtım Akustik Duvar Çatı Kaplaması
| Renk: | RAL |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Dış Cephe ACP Alüminyum Sandviç Panel Duvar Kaplama Renkli
| Ürün adı: | Alüminyum Yapı Paneli Duvar Kaplama Sandviç Paneller Renkli Dış Cephe |
|---|---|
| Yoğunluk: | 64-120KG/M3 |
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
Çatı Sınıfı A 50mm-200mm İçin Yanmaz Alüminyum Sandviç Panel
| Ürün adı: | Yanmaz A Sınıfı Alüminyum Sandviç Panel Çeşitli Renkler Alüminyum Yapı |
|---|---|
| yanmaz sınıf: | A |
| Renk: | çeşitli renkler |
Yalıtımlı Duvar Camyünü Sandviç Panel Su geçirmez Paslanmaz Ses Yalıtımı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm,75mm,80mm,100mm,125mm,150mm,200mm |
| Uzunluk: | 11.8m'den kısa |
Ağır Yapı Sandviç Paneli Yapılandırılmış Depo Binası
| Ürün Adı: | Prefabrik Endüstriyel Hangarlar Çin'den Çelik Yapı Ağır Çelik Yapı Sandviç Panel Prefabrik Depo |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Malzeme: | çelik |

