Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Taşyünü Sandviç Panel Çatı Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Sandviç Paneller ile Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
PU Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Sandviç Panel 100kg / m3 OEM
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Depo Atölyesi Taşyünü Sandviç Panel Poliüretan İzoleli ODM
| Renk: | RAL |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
| Ürün adı: | Taşyünü sandviç panel, Taşyünü Sandviç Panel |
Kolay Kurulum Akustik Sandviç Paneli Kaya Yün Cam Yün Ses emici
| Ürün adı: | Kolay Kurulum Taşyünü Camyünü Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Polyurethane Rockwool Akustik Panel 60-200kg/M3 yoğunluk
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Oda Duvar Çatı Tavan için ODM Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Çözümleri İçin Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel Duvar Çatı Tavan |
|---|---|
| Kurulum: | kolay |
| Akustik Performans: | Harika |
Isı Yalıtım Sandviç Panel İnşaatı 50mm Soğuk Oda Paneli PU Malzemesi
| Ürün adı: | Isı Yalıtımı Yanmaz Çelik Sac Ses Yalıtım Paneli Taşyünü Camyünü Pu Malzeme |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| dayanıklılık: | Yüksek |
Yanmaz Yalıtımlı PUF 25mm Sandviç Panel PU Taşyünü
| Ürün adı: | CE Belgesi Yanmaz Ses Emici Akustik Sandviç Panel Yalıtım PU Taşyünü |
|---|---|
| Malzeme: | taşyünü/camyünü/pu |
| ses geçirmez: | Evet |
Soğuk Oda ODM için Glasswool Pir Poliüretan Sandviç Puf Panelleri
| Ürün adı: | Bina ve Diğer Ekipmanlar Termal İçin Camyünü Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Yoğunluk: | 60-200kg/m3 |
| Kurulum: | kolay |
Duvar Cephe İçin Prekast Akustik Sandviç Panel Isı Yalıtımı
| Ürün adı: | Yanmaz Ses Yalıtımı Akustik Sandviç Panel Isı Yalıtımı Dayanıklı |
|---|---|
| anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |

