Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
Yerel kurulum Kaya yünlü çatı panelleri Polyurethane Yangın geçirmez ısı yalıtımı
| Ürün Adı: | Yerel kurulum Polyurethane Yangına Karşı Koruyucu Isıtma Kaya Yün Sandviç Paneli |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
0.4mm Çelik Rockwool Sandviç Paneli Özel Uzunluklar
| Ürün Adı: | Çelik Sandviç Paneli Çeşitli Uygulamalar için Özel Uzunluklar Rockwool Sandviç Paneli |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
1000 mm Genişlik panel yapı yalıtımı için kaya yünü
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Gürültü azaltma Sandviç paneli Mineral Yün Enerji verimli Bina projeleri için
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Su geçirmez: | - Evet. |
PU Sinyal Panel Sandviç Kaya Yası RAL Renkli CE Sertifikası
| Ürün Adı: | RAL Rengi ve CE Sertifikası ile PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
Ateş geçirmez Özel Rockwool Sandwich Panel Çelik kalınlığı 0.4mm-0.8mm
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |
RAL Renk Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 yoğunluk çelik 0.4mm-0.8mm CE sertifikalı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Özel PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel Isıtma RAL Renkli Çelik Panel CE Sertifikalı
| Uzunluk: | Özel |
|---|---|
| Isı yalıtımı: | - Evet. |
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Modern Tasarım Rockwool Sandwich Panel Üstün Yangına Karşı İzolasyon 1000mm Su geçirmez İnşaat Ofisi için
| Kullanımı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
|---|---|
| Tasarım Tarzı: | Modern |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Ateşe dayanıklı Rockwool Sandwich Panel Hafif Ağırlıklı Kolay Kurulum CE Sertifikasyonu
| Isı yalıtımı: | - Evet. |
|---|---|
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |

