Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
İnşaat Yalıtım Mağazası İçin Dış Duvar Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis Duvar Binası için Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Kalınlık: | 50mm-200mm |
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50);
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Yanmaz Yalıtım Hafif Standart Duvar Paneli |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Depo, kaya yünlü sandviç paneli.
| Ürün Adı: | Depo Fabhouse Çatı Ve Duvar İçin Poliüretanlı Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Tasarım Stili: | Modern |
Baodu Rockwool Kompozit Paneller Ses geçirmez Ateş geçirmez Yüksek yalıtım
| Ürün adı: | BAODU Ses Geçirmez Yanmaz Yüksek Yalıtım Taşyünü Kompozit Paneller |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
Duvarlar ve Çatılar için 150mm Polyurethane Rockwool Sandwich Panel Dışarıdan Isıtma
| Ürün adı: | Duvarlar ve Çatılar İçin Isı Yalıtımlı Dış Cephe Poliüretan Taşyünü Kompozit Sandviç Paneller |
|---|---|
| Tip: | PU Kenarlı Taşyünü Sandviç Panel |
| avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
1000 mm Mineral Yün Sandviç Paneli Ses geçirmez
| Ürün adı: | Ses Geçirmez İnşaat Yalıtımı Dış Mekan Ofisi için 1000mm Çatı Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Su geçirmez: | Evet |
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
Çatı Kaplama için 50mm-200mm Taşyünü Sandviç Panel Yalıtım Yanmaz Hafif
| Ürün adı: | Çatı Kaplaması için 50mm-200mm Yalıtım Yanmaz Yüksek Performanslı Hafif Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çatı Kaplaması İçin Taşyünü Sandviç Panel |
| Tasarım Stili: | Modern |
50 mm kalınlığında Rockwool Sandwich Panel CE sertifikası
| Ürün adı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm Taşyünü Sandviç Panel Ses Geçirmez Duvar Bina Depo Çatı Kapla |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
125 mm Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı Sessiz
| Ürün Adı: | Online Teknik Destekle Rockwool Sandwich Panel Modern Tasarım Tarzı |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Genişliği: | 1000MM |
Çatı Sıcaklık / Yangına dayanıklı Rockwool Akustik Panel Hafif Kömür yalıtımlı 75mm
| Ürün Adı: | Çatı Sıcaklık ve Yangına Dirençli Hafif Kömür Kaya Yünü İzole Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |

