Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Modüler Temiz Oda Duvar Panelleri 1180mm Genişliği ve Sandviç Panelli
| Ürün Adı: | Baodu Fabrikası Standart Modüler Temiz Oda Duvar Panelleri |
|---|---|
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
| Anahtar Kelime: | Temiz Oda Duvar Sandviç Panel |
Taşyünü Camyünü Akustik Sandviç Panel Puf Levhalar Dış Mekan
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Taşyünü Camyünü Pamuk Ses Emici Akustik Sandviç Panel Dış Mekan |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | Evet |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
Kolay Kurulum Akustik Sandviç Paneli Kaya Yün Cam Yün Ses emici
| Ürün adı: | Kolay Kurulum Taşyünü Camyünü Ses Emici Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Yüksek Dayanıklılık Sandviç Paneli Kaya Yili Nem ve Yangına Direnci
| Ürün Adı: | Ateş geçirmez A sınıfı akustik sandviç paneli ile kolay kurulum deneyimi |
|---|---|
| Renk: | RAL; Özelleştirilmiş |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Polyurethane Rockwool Akustik Panel 60-200kg/M3 yoğunluk
| Ürün Adı: | Çevrimiçi Teknik Destekle Polyurethane Rockwool 60-200kg/M3 yoğunluklu Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
Özel Uzunluklu Acoustic Sandwich Panel Ateş Dayanıklı A Sınıflı
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |
Oda Duvar Çatı Tavan için ODM Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Çözümleri İçin Performans Taşyünü Akustik Sandviç Panel Duvar Çatı Tavan |
|---|---|
| Kurulum: | kolay |
| Akustik Performans: | Harika |
Yüksek Dayanıklılık 150mm Rockwool Akustik Paneller Hafif Sessiz
| Ürün adı: | Yüksek Dayanıklılık Akustik Taş Yünü Sandviç Panel Hafif Ses Yalıtımlı |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| OEM / ODM: | Mevcut |
Modern tasarım tarzı ile ses yalıtımı 200mm Akustik Sandviç Paneli
| Ürün Adı: | 500 metrekare MOQ Modern tasarım tarzı ses yalıtımı akustik sandviç paneli |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | - Evet. |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
Ateş geçirmez Rockwool ses panelleri A sınıfı 100 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Yanmaz A Sınıfı Akustik Sandviç Panel Kolay Kurulum 100mm Kalınlık |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Yüzey: | Önceden boyanmış |

