Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Metal Rockwool yalıtımlı Sandviç Panelleri Ev Sandviç Panelli Duvar
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 Metrekare |
| Sertifika: | CE |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
100kg / M3 Taşyünü Sandviç Panel Duvar Ses Yalıtımı 100mm
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
|---|---|
| kullanım: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
50mm Taşyünü Yangına Dayanıklı Sandviç Paneller Soğuk Depo Isı Yalıtımı
| Ürün adı: | Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel Hafif Isı Yalıtımı Enerji Verimliliği |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
Su geçirmez Taşyünü Yuvarlak Sandviç Panel Köşe Depo binası
| Ürün adı: | Su geçirmez Isı Yalıtımı Taşyünü Cam Yünü Yuvarlak Köşe Panel Bina Depo |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez Yanmaz Ses Yalıtımı |
| Kurulum tipi: | Duvara monte |
Üstün Yangın geçirmez Kaya yünlü çatı panelleri yalıtım Hafif ağırlık Kurulumu kolay
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Yüksek yoğunluklu mineral yün sandviç paneli CE sertifikası
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
| Sertifika: | CE |
Yüksek Performanslı Ral Color Rockwool Akustik Paneller Yerel Kurulum
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| MOQ: | 200-500 Metrekare |
Hafif Rockwool Güvenli ve Sesli Akustik Paneller 150mm
| Ürün Adı: | Hafif Rockwool Sandwich Panel yoğunluğu 90-150kg/m3 Çelik kalınlığı 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |

