Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Modern Binalar Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ürün Adı: | Akustik Sandviç Paneli 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| çelik kalınlığı: | 0,4-0,8 mm |
Nemden korunan akustik sandviç paneli ses yalıtımı üretici
| Ürün Adı: | Isıtma Sandviç Panli için Nem Dirençli Ses Izolasyon Panli yoğunluğu 60-200kg/m3 |
|---|---|
| MOQ: | 500 Metrekare |
| OEM / ODM: | Kullanılabilir |
0.4-0.8mm Çelik Kalınlığı Ses yalıtımı ve gürültü azaltımı için akustik sandviç paneli
| Heat Insulation: | Yes |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, Yerinde Eğitim, Yerinde Muayene, Ücretsiz yedek parça, İad |
| yanmaz sınıf: | A |
Yüksek yoğunluklu akustik sandviç paneli bina ısı yalıtımı ve diğer ekipmanlar için
| Material: | Rockwool Glasswool |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Warranty: | More Than 50 Years |
125 mm kalınlığında ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olan akustik sandviç paneli
| OEM / ODM: | Available |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Akustik Sandviç Panel |
| Nem Dayanımı: | - Evet. |
Atölye Soğuk Hava Deposu Sandviç Panel İnşaat Çatı Kaplaması OEM
| Ürün adı: | Ses Yalıtımı Akustik Sandviç Panel Çatı Atölyesi Ve Depo |
|---|---|
| İşlev: | Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı |
| Kurulum: | kolay |
Ses Yalıtımlı Sandviç Puf Panel Yalıtımlı Metal Sandviç Paneller
| Ürün adı: | Taş Yünü Akustik Sandviç Panel Ses Yalıtım Bina Termal |
|---|---|
| ses geçirmez: | Evet |
| anahtar kelime: | Taş Yünü Akustik Sandviç Panel |
125mm Yangına Karşı A Sınıf Akustik Sandviç Paneli Nem Direnci
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
| Anahtar kelime: | Akustik Sandviç Panel |
İnşaat yalıtım gürültü azaltma Sandviç paneli Ral Rengi
| Ürün adı: | İnşaat Yalıtımı RAL Renk Bina ve Diğer Ekipmanlar İçin Ses Yalıtım Paneli Isı Yalıtımı |
|---|---|
| ısı yalıtımı: | Evet |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
PU köpüklü cam yün ses geçirmez sandviç paneli hafif
| Ürün Adı: | MOQ 500 metrekare PU köpüklü cam yünlü akustik sandviç paneli ısı ve ses yalıtımı için |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| Dayanıklılık: | Yüksek |

