Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Termal Akustik Izolasyon Sandviç Paneli Kaya yünü Ses geçirmez Önyapıtlı PU köpüğü
| Ürün Adı: | Termal ve akustik yalıtım ses geçirmez prefabrik PU köpüklü kaya yünlü sandviç paneli |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Modern Rockwool Sandwich Board İnşaat yalıtım çelik için 0.4mm-0.8mm
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| Kullanımı: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Gürültü azaltma Sandviç paneli Mineral Yün Enerji verimli Bina projeleri için
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Yenilikçi Teknoloji Yangın geçirmez PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
75mm Su geçirmez Kaya Yünü İzole Panosu İnşaat Ofisi İzolasyonu için Özel Renk
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Çatı Duvarı İçin Suya Dayanıklı Taşyünü 50mm Sandviç Panel PUF Yalıtım Levhası
| Genişlik: | 1000MM |
|---|---|
| Tip: | Sandviç paneli |
| sertifika: | CE |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50);
| Ürün adı: | Ses Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Yanmaz Yalıtım Hafif Standart Duvar Paneli |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
1000 mm Mineral Yün Sandviç Paneli Ses geçirmez
| Ürün adı: | Ses Geçirmez İnşaat Yalıtımı Dış Mekan Ofisi için 1000mm Çatı Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Su geçirmez: | Evet |
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
125 mm'lik prefabrik yalıtımlı sandviç paneli inşaat için özelleştirilmiş PU köpüklü mühürleme
| Ürün adı: | Prefabrik Yalıtımlı Pu Köpük Sızdırmazlık Taşyünü Özel Sandviç Panel İnşaatı |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Su geçirmez: | Evet |
Enerji Tasarruflu 90-150 kg/m3 yoğunlukta kaya yünü kompozit levha
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |

