Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Yerel kurulum Kaya yünlü çatı panelleri Polyurethane Yangın geçirmez ısı yalıtımı
| Ürün Adı: | Yerel kurulum Polyurethane Yangına Karşı Koruyucu Isıtma Kaya Yün Sandviç Paneli |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 Metrekare |
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
1000 mm Genişlik panel yapı yalıtımı için kaya yünü
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Özel Uzunluklu Mineral Yün Sandviç Paneli Akustik Izolasyon için
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Uzunluk: | Özel |
Depo için 75mm 80mm 200mm Sandviç Panel Taşyünü
| Ürün adı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Yalıtımlı Duvar Ve Çatı Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Uzunluk: | müşterinin tercihi |
| Genişlik: | 950 mm, 960 mm |
Çatı Binası için Prefabrike Taşyünü 100mm Sandviç Panel
| Ürün adı: | Suya Dayanıklı Dış Cephe Çatı Binası İçin Yangına Dayanıklı Ses Geçirmez Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Isı yalıtımı: | Evet |
Baodu Rockwool Kompozit Paneller Ses geçirmez Ateş geçirmez Yüksek yalıtım
| Ürün adı: | BAODU Ses Geçirmez Yanmaz Yüksek Yalıtım Taşyünü Kompozit Paneller |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
Hafif Yalıtımlı Çelik Sandviç Panel 75mm ODM
| Ürün adı: | PU Kenar Renkli Çelik ile Hafif Yalıtımlı Ses Mineral Yünü Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| kullanım: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
| çekirdek malzeme: | Taşyünü Levha |
Su geçirmez Taşyünü Yalıtımlı Sandviç Panel Kompozit 0.4mm 0.8mm
| Ürün adı: | Hafif Çelik 0.4mm 0.8mm Suya Dayanıklı Taş Yünü Sandviç Panel Yalıtımlı Ses |
|---|---|
| Adedi: | Mantıklı |
| avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Çatı ve Duvar İçin Taşyünü PU İzoleli Panel Sandviç Panel Kaplama
| Renk: | RAL |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
| Ürün adı: | Taşyünü sandviç panel, Taşyünü Sandviç Panel |

