Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
Kalınlığı 100 mm Ön boyama yüzeyli akustik sandviç paneli
| MOQ: | 500 Metrekare |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum, Yerinde Eğitim, Yerinde Muayene, Ücretsiz yedek parça, İad |
| ısı yalıtımı: | - Evet. |
Eğimli Duvar Sandviç Panel Köşe Isı Yalıtımlı RAL Renk
| Ürün adı: | Ses Azaltma Su Geçirmez Modern Tasarım Isı Yalıtım Duvar Paneli Ral Rengi |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü PU |
| Başvuru: | Bina Depo Çatı Kaplama Duvarı ve Bina İçin Çatı |
ODM Sandviç Panel Köşe Yalıtımlı Prekast Paneller
| avantaj: | Ses Yalıtımı Kolay Kurulum Su Geçirmez Yanmaz Isı Yalıtımı Yanmaz Ses Azaltma Su Geçirmez |
|---|---|
| Renk: | müşterinin tercihi |
| Tasarım: | 60-120kg/m3 |
Depo Çatı Kaplaması için Isı Direnci Prefabrik Sandviç Paneller
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | Renkli çelik sac: 0,4-0,8 mm Taşyünü/Cam yünü levha: 50 mm/75 mm/100 mm/150 mm/200 mm |
| Uzunluk: | Müşterinin isteğine göre en fazla 11800 mm |
Ses Yalıtımlı Köpük Çekirdek Sandviç Panel Köşe 50mm 200mm Isı Yalıtım Duvarı
| Ürün adı: | Ses Geçirmez Yanmaz Renkli Köşe Çatı Paneli 50mm 200mm Isı Yalıtım Duvarı |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü Camyünü PU |
| Renk: | müşterinin tercihi |
Bina için 100mm 125mm 150mm Köşe Fiberglas Sandviç Panel Alüminyum Köpük
| Ürün adı: | Bina Yalıtımı ve Ses Yalıtımı İçin 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm Köşe Duvar Paneli |
|---|---|
| Kurulum tipi: | Duvara monte |
| Özellik: | Su geçirmez Yanmaz Ses Yalıtımı |
Özel Uzunluk 80mm Cam Yün Sandviç Panel Isıtma
| Anahtar Kelime: | Cam yünü sandviç panel |
|---|---|
| Uzunluk: | Özel |
| Tasarım Stili: | Modern |
Özel uzunluk cam yün sandviç paneli 75 mm kalınlık
| Panel Tipi: | Cam Yünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
| Garanti: | 50 yıldan fazla |
50 mm kalınlığında cam lif sandviç paneli ses geçirmez
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| yoğunluk: | 64kg/m3 |
Güçlü Dayanıklı Köpük Cam Yün Sandviç Paneli Renk Çelik Dış Duvar Çatı 200mm Kalınlık
| Proje Çözüm Yeteneği: | Grafik Tasarım 3D Model Tasarımı Proje İçin Toplam Çözüm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Özel |
| Anahtar Kelime: | Cam Yünü Sandviç Panel |

