Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
Akustik Direnç Taşyünü Sandviç Panel İzolasyon PU sızdırmazlık
| Ürün adı: | Su geçirmez Taşyünü Yalıtım Sandviç Panel Akustik Direnç Alev Dayanımı |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| sertifika: | CE |
Dört taraflı çerçeve Rockwool Temiz Oda Sandviç Duvar Paneli
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
|---|---|
| Ürün Adı: | Dört taraflı çerçeve Rockwool Temiz Oda Sandviç Duvar Paneli |
| Anahtar Kelime: | Rockwool Temiz Oda Sandviç Duvar Paneli |
75mm Depo Sessiz Sandviç Paneli Yapılandırılmış Çatı Gürültülü Modern Tasarım
| Ürün adı: | Depo Prefabrik Çatı Oluklu Modern Tasarım Ses Geçirmez Akustik Sandviç Panel |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Kalınlık: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Temiz Oda Sandviç Panelleri Yüksek Hijyen Standartları İçin Uzmanlık Çözümleri
| Ürün Adı: | Temiz oda sandviç panelleri - Yüksek hijyen standartlarına sahip ortamlar için özel çözümler |
|---|---|
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
| Anahtar Kelime: | Temiz Oda Sandviç Duvar Paneli |
Temiz Oda El Sandviç Paneli Mühendislik Taşınabilir Gmp Temiz Oda Modüler Tozsuz Temiz Oda
| Ürün Adı: | Temiz Oda El Sandviç Paneli Mühendislik Taşınabilir Gmp Temiz Oda Modüler Tozsuz Temiz Oda |
|---|---|
| Genişlik:: | 980mm,1180mm |
| Anahtar Kelime: | Temiz Oda Kılavuzu Sandviç Panel |
Modern İnşaat Rockwool Sandviç Paneli PU Sıfırlama Ses geçirmez
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
Yenilikçi Teknoloji kaya yünlü sandviç paneli Üstün Yangın geçirmez yalıtım
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Yüksek yoğunluklu mineral yün sandviç paneli CE sertifikası
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
| Sertifika: | CE |
Üstün Yangın geçirmez Modern Rockwool Sandviç Panel yoğunluğu Ses geçirmez Su geçirmez 1000mm
| Tasarım Tarzı: | Modern |
|---|---|
| yoğunluk: | 90-150 kg/m3 |
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
Çatı Binası için Prefabrike Taşyünü 100mm Sandviç Panel
| Ürün adı: | Suya Dayanıklı Dış Cephe Çatı Binası İçin Yangına Dayanıklı Ses Geçirmez Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Isı yalıtımı: | Evet |

