Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool t m sandwich ] eşleşme 163 Ürünler.
125 mm'lik prefabrik yalıtımlı sandviç paneli inşaat için özelleştirilmiş PU köpüklü mühürleme
| Ürün adı: | Prefabrik Yalıtımlı Pu Köpük Sızdırmazlık Taşyünü Özel Sandviç Panel İnşaatı |
|---|---|
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
| Su geçirmez: | Evet |
100mm Rockwool Sandwich Panel For Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof Duvar ve çatı
| Ürün adı: | Duvar Binası Depo Çatı Kaplama Duvarı ve Çatısı için Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
80mm Rockwool Sandwich Panel Ses yalıtımı Hafif Ateş geçirmez Polyurethane
| Ürün adı: | Çevresel Ses Yalıtımı Hafif Yanmaz Poliüretan Taşyünü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Yoğunluk: | 100kg/m3 |
200 mm Rockwool ses yalıtım panelleri Etkili Isıtma
| Ürün Adı: | Etkili Isıtma Rockwool Sandwich Board ile MOQ 300-500 Metrekare |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
150 mm kalınlıkta duvar inşaat depo için Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | 150 mm kalınlıkta duvar inşaat depo için Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek, Yerinde Kurulum |
| Su geçirmez: | - Evet. |
Hafif Rockwool Güvenli ve Sesli Akustik Paneller 150mm
| Ürün Adı: | Hafif Rockwool Sandwich Panel yoğunluğu 90-150kg/m3 Çelik kalınlığı 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| türü: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
PU Sıfırlama Sandviç Paneli Rockwool Su geçirmez Özelliği
| Ürün Adı: | Su geçirmez özelliği olan PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panelleri için Online Teknik Destek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Genişliği: | 1000MM |
Özel Uzunluk Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Ürün Adı: | En kaliteli Rockwool Sandviç Paneli Özel Uzunluk MOQ 300-500 Metrekare |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
Duvar ve çatı için su geçirmez Rockwool Sandwich Panel 50mm
| Ürün Adı: | Duvar ve çatı için su geçirmez Rockwool Sandwich Panel MOQ 300-500 metrekare |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |
Depo Isolanslı Dış Duvar için Kaya Yün Sandviç Paneli
| Ürün Adı: | Üreticiler Depo Isolü Dış Duvar Çatı Yeşil Projeler İçin Rockwool Sandviç Paneli |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |

