Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Taşyünü Sandviç Panel Çatı Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Sandviç Paneller ile Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Depo
| Ürün Adı: | Özelleştirilebilir Prefab Çerçeve Çelik Yapı Yangına dayanıklılık Kaya yün Sandviç Paneli Çelik Depo |
|---|---|
| çatı ve duvar: | Oluklu/EPS/PU/Taş Yünü/cam Yünü |
| Hava Durumuna Direnme: | Yüksek |
PU Mineral İzolasyon Taşyünü Sandviç Panel Prekast Oluklu Renkli Çelik
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
|---|---|
| Ürün adı: | Pu Mineral Taş Yünü Sandviç Panel Prekast Oluklu Renkli Çelik Prefabrik Duvar Panosu |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
PU Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Sandviç Panel 100kg / m3 OEM
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Mineral Yün Taşyünü Özlü Sandviç Paneller |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Hafif Çelik Yapısı C / Z Galvanize Çelik Q235 Purlin ve Rockwool Sandviç Paneli Çatı Duvar Paneli ile Prefab Çelik Depo
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
Etkili Termal ve Ses Izolasyonu için 50mm Özel Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | Etkili Isı ve Ses İzolasyonu için Özel Akustik Sandviç Paneli |
|---|---|
| yoğunluk: | 60-200kg/m3 |
| Anahtar Kelime: | Akustik Sandviç Panel |
200 mm Rockwool ses yalıtım panelleri Etkili Isıtma
| Ürün Adı: | Etkili Isıtma Rockwool Sandwich Board ile MOQ 300-500 Metrekare |
|---|---|
| Su geçirmez: | - Evet. |
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
PU Sıfırlama Sandviç Paneli Rockwool Su geçirmez Özelliği
| Ürün Adı: | Su geçirmez özelliği olan PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panelleri için Online Teknik Destek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Genişliği: | 1000MM |
Su geçirmez Yangın geçirmez yalıtım Sandviç paneli Kaya yün 75 mm kalınlığı
| Ürün adı: | Suya Dayanıklı Taşyünü Sandviç Panel Üstün Yanmaz Yalıtım Kolay Kurulum Yenilikçi |
|---|---|
| Tasarım Stili: | Modern |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
Çatı Sıcaklık / Yangına dayanıklı Rockwool Akustik Panel Hafif Kömür yalıtımlı 75mm
| Ürün Adı: | Çatı Sıcaklık ve Yangına Dirençli Hafif Kömür Kaya Yünü İzole Sandviç Paneli |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |

