Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 327 Ürünler.
Dış Cephe Isı Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel Ses Yalıtımlı Özel
| Ürün adı: | Pu Sızdırmazlık Taşyünü Sandviç Panel Yalıtımlı Termal Yanmaz Su Geçirmez Dış Cephe |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |
Akustik Direnç Taşyünü Sandviç Panel İzolasyon PU sızdırmazlık
| Ürün adı: | Su geçirmez Taşyünü Yalıtım Sandviç Panel Akustik Direnç Alev Dayanımı |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| sertifika: | CE |
50 mm kalınlığında Rockwool Sandwich Panel CE sertifikası
| Ürün adı: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm Taşyünü Sandviç Panel Ses Geçirmez Duvar Bina Depo Çatı Kapla |
|---|---|
| Sertifika: | CE |
| renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
Prefabrik Isı Yalıtımlı Taşyünü Sandviç Panel 40mm Dış Cephe
| Ürün adı: | Prefabrik Açık Ofis Isı Yalıtımlı İnşaat Yalıtım Taşyünü Sandviç Panel Panel Dış Cephe |
|---|---|
| Tip: | PU Kenarlı Taşyünü Sandviç Panel |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Yalıtım Taşyünü Sandviç Panel Duvar PU Poliüretan Kenar
| Başvuru: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
|---|---|
| sertifika: | CE |
| ses geçirmez: | Evet |
Açık Ofis İçin CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel 100mm 200mm
| Ürün adı: | CE Sertifikalı Taşyünü Sandviç Panel İnşaat Yalıtımı Dış Mekan Ofis Kullanımı İçin 50mm 200mm Kalınl |
|---|---|
| Malzeme: | Taşyünü |
| kullanım: | İnşaat Yalıtım Dükkanı Açık Ofis |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Depo Atölyesi Taşyünü Sandviç Panel Poliüretan İzoleli ODM
| Renk: | RAL |
|---|---|
| çekirdek malzeme: | Taş Yünü, Taşyünü/Cam Yünü, Fiberglas |
| Ürün adı: | Taşyünü sandviç panel, Taşyünü Sandviç Panel |
Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Taşyünü Sandviç Panel Çatı Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | Poliüretan Sızdırmazlık Yanmaz A Sınıfı Sandviç Paneller ile Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Genişlik: | 950mm,960mm,1000mm |
| Kalınlık: | 50mm-200mm, vb. |

