Tüm ürünler
-
Taşyünü Sandviç Panel
-
Cam Yünü Sandviç Panel
-
Poliüretan Sandviç panel
-
Akustik Sandviç Panel
-
Prefabrik Çelik Depo
-
Metal Kaplama Panelleri
-
delikli sac
-
Profilli Sac
-
Çelik Zemin Kaplaması
-
Alüminyum Sandviç Panel
-
Katlanabilir Konteyner Ev
-
EPS sandviç panel
-
Dekoratif Sandviç Panel
-
Sandviç Panel Köşe
-
Çelik levha bobini
-
Cam Yünü Yalıtım
-
Kaya yünü yalıtım
-
Yapısal Çelik Kiriş
-
Çelik açı
-
Çelik kanal bölümü
-
BAY"8 gün önce elimize ulaştı ve her şey çok iyi gitti teşekkürler, sahip olduğumuz için mutluyuz.ürün fabrikada zaten. Sizinle iletişim kurduğumuz her şey" -
BAY"Merhaba Kerry, panel üzerinde birkaç test daha yaptık ve sonuçlardan memnunuz." -
Bayançok memnun ve iyi bir ürün. Hızlı kargo ve her şey çok iyi gitti
anahtar kelimeler [ rockwool sandwich panel ] eşleşme 323 Ürünler.
Özel Uzunluk Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Ürün Adı: | En kaliteli Rockwool Sandviç Paneli Özel Uzunluk MOQ 300-500 Metrekare |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
Duvar ve çatı için su geçirmez Rockwool Sandwich Panel 50mm
| Ürün Adı: | Duvar ve çatı için su geçirmez Rockwool Sandwich Panel MOQ 300-500 metrekare |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| ses geçirmez: | - Evet. |
Sıcaklık yalıtımı PU Sıfırlama Rockwool Sandwich Panel 1000mm Genişlik
| Avantaj: | Üstün Yanmaz-yalıtım Yangına Dayanıklı Hafif ve Kurulumu Kolay Yanmaz Yenilikçi Teknoloji |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Bina İnşaatı 0.4mm-0.8mm kalınlığında çelikli Rockwool Sandwich Panel
| Ürün Adı: | Çelik kalınlığı 0.4 mm-0.8 mm olan bina inşaatı için Rockwool yalıtımlı sandviç paneli |
|---|---|
| ses geçirmez: | - Evet. |
| Genişliği: | 1000MM |
RAL Renk Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 yoğunluk çelik 0.4mm-0.8mm CE sertifikalı
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
Geliştirilmiş Isıtma yoğunluğu 90-150kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Renk Çelik Yüzeyi
| Malzeme: | Taşyünü, PU, Renkli Çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Duvar Yapı Depo Çatı Kaplaması Duvar Ve Çatı |
| Ürün Adı: | PU mühürleyici kaya yününden sandviç paneli |
Depo Fabhouse Taşyünü Sandviç Panel 50mm Poliüretanlı Soğuk Oda Paneli
| Ürün adı: | Depo Fabhouse Çatı Ve Duvar İçin Poliüretanlı Yanmaz Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| çelik kalınlığı: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Tasarım Stili: | Modern |
Çatı Kaplama için 50mm-200mm Taşyünü Sandviç Panel Yalıtım Yanmaz Hafif
| Ürün adı: | Çatı Kaplaması için 50mm-200mm Yalıtım Yanmaz Yüksek Performanslı Hafif Taşyünü Sandviç Panel |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Çatı Kaplaması İçin Taşyünü Sandviç Panel |
| Tasarım Stili: | Modern |
0.4mm Çelik Rockwool Sandviç Paneli Özel Uzunluklar
| Ürün Adı: | Çelik Sandviç Paneli Çeşitli Uygulamalar için Özel Uzunluklar Rockwool Sandviç Paneli |
|---|---|
| Renk: | RAL Rengi; Özelleştirilmiş |
| Anahtar Kelime: | Taşyünü Sandviç Panel |
Özel RAL Renkli Modern Tasarım Su geçirmez Rockwool Sandwich Panel Ofis veya inşaat yalıtım için
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |

